۹۹۹ و Zero Escape: Virtue’s Last Reward برای پلتفرم‌های دیگر منتشر خواهند شد

۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴

در Anime Expo 2016، اسپایک‌چانسافت و اکسیس گیمز اعلام کردند که عنوان Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors که به‌عنوان ۹۹۹ شناخته می‌شود و همچنین، Zero Escape: Virtue’s Last Reward برای پلتفرم‌های دیگری منتشر می‌شوند، البته هنوز نام این پلتفرم‌ها مشخص نیست. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

ماه گذشته، به انتشار ۹۹۹ برای پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی از طریق شبکه­‌ی استیم، در توئیتر اشاره شد. ۹۹۹ دراصل، برای کنسول نینتندو دی‌اس عرضه شد و پس از چندسال از عرضه‌ی آن برروی این کنسول، برای آی‌او‌اس منتشر شد. Zero Escape: Virtue’s Last Reward هم، در سال ۲۰۱۲ به‌صورت جهانی برای پلی‌استیشن ویتا و نینتندو تری‌دی‌اس به‌انتشار رسید.

آخرین نسخه از سه‌گانه‌ی  Zero Escape، یعنی Zero Time Dilemma، در اواخر ماه قبل، یعنی ژوئن در آمریکای شمالی برای پلی‌استیشن ویتا و نینتندو تری‌دی‌اس عرضه شد. همچنین همان‌طور که گفته شد، پلتفرم‌های دیگری که برای انتشار Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors و Zero Escape: Virtue’s Last Reward در نظر گرفته شده، اعلام نشده و هنوز مشخص نیست.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • A.F.A گفت:

    با توجه به منتشر شدن هر دو قسمت Danganronpa برای رایانه های شخصی،دور از انتظار نیست که شاهد عرضه این عناوین و بعدتر،باقی قسمتای سری زمان صفر هم در رایانه های شخصی باشیم.
    ۹۹۹ هم از داستان بسیار قویی برخورداره.هرچند که همین العان نیز براحتی با شبیه ساز میشه به تجربه این بازی داستانی زیبا پرداخت.

    0
    0