نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی System Shock می‌تواند به پلی‌استیشن۴ راه یابد

۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱

مدیرعامل نایت‌دایو استودیوز، سازنده‌ی نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی System Shock،  گفته که این عنوان می‌تواند درآینده برای پلی‌استیشن۴ منتشر شود و به این کنسول راه یابد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

استفِن کیک، طی مطلبی در کیک‌استارتر، گفته که درخواست مصرف‌کنندگان را قبول کرده تا System Shock را در کنسول پرچم‌دار سونی مشاهده کنید و با این شرکت، وارد مذاکره شده است تا آن را به واقعیت تبدیل کند و دارندگان پلی‌استیشن۴ هم بتوانند از آن لذت ببرند. او چنین گفته است:

ما به درخواست‌های شما گوش داده‌ایم و گفت و گوی‌مان با سونی، جهت انتشار این بازی برروی پلی‌استیشن۴ را آغاز کرده‌ایم. در این مرحله، نمی‌توانیم انتشار System Shock برروی پلی‌استیشن۴ را تایید کنیم؛ اما به کارمان ادامه می‌دهیم و در آینده، شما را با جزئیات بیش‌تری آگاه می‌سازیم.

پلتفرم‌های نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی System Shock، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هستند و تاکنون، این بازی از هدف ۹۰۰٫۰۰۰دلاری خود، ۶۶۰٫۰۰۰دلار  در کیک‌استارتر جمع‌آوری کرده است.

استفِن کیک، همچنین اضافه کرده است:

بعد از روز اول جمع‌آوری کمک‌های مالی‌مان، من برروی میزکار خود نشسته بودم و پیداکردن کلمه‌ای برای وصف خوش‌حالی‌ام از همگی و حمایت‌شان در طی ۲۴ ساعت، واقعا سخت بود. چیزهایی که شما می‌گویید و همچنان جریان دارد، الهام‌بخش است و ما بهترین جواب‌های‌مان درمورد سوالات مختلف، درخواست‌ها و نگرانی‌های‌تان راجع به کمپین، جوایز، پلتفرم‌های پشتیبانی‌شده و باگ‌هایی که در دموی بازی مواجه شده‌اید را ارائه می‌دهیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید