گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

تاریخ انتشار به‌روزرسانی بزرگ ایکس‌باکس وان مشخص شد

اخبار بازی ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۶

مایکروسافت در E3 2016 خبر از آمدن ویژگی‌های درخواستی کاربران به ایکس‌باکس وان را داد. این ویژگی‌ها که در مورد اصلی آن موسیقی پس زمینه بود قرار است در دوم آگوست منتشر گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

در دوم آگوست امسال (۱۴ مرداد) ایکس‌باکس وان به‌روزرسانی بزرگی را دریافت خواهد کرد. موسیقی پس زمینه در کنار امکان تغییر زبان ایکس‌باکس وان بدون تغییر محل زندگی در این به‌روزرسانی وجود خواهند داشت. همچنین کورتانا نیز در این به‌روزرسانی به‌صورت عمومی برای کاربران عرضه می‌شود.

در ادامه نگاهی به ویژگی‌های این به‌روزرسانی بزرگ میندازیم.

کورتانا به ایکس‌باکس وان می‌آید

کورتانا قرار است به ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، آلمان و اسپانیا بیاید و سپس به بقیه زبان‌ها گسترش پیدا کند. شما می‌توانید به کورتانا با استفاده از کینکت و هدست دستور بدهید.  می‌توانید با استفاده از کورتانا بازی‌های جدید را بیابید، ببینید دوستان‌تان مشغول چه‌کاری هستند، دستورهایی مانند ضبط کلیپ و گرفتن اسکرین شات را فرمان دهید و با استفاده از کینکت ایکس‌باکس خود را روشن کنید. با گفتن جمله  “هی کورتانا” یا اجرای برنامه آن به او دستورات خود را بدهید.

تغییر ظاهری قسمت “My Games and App”

ما قسمت My Games and App را تغییر ظاهری داده‌ایم که شما بتوانید راحت‌تر به بازی‌ها و برنامه‌های خود دسترسی داشته‌ باشید. حال شما می‌توانید اطلاعات بیشتری از بازی خود دریافت کنید، سریع‌تر به قسمت بازی‌های آماده به نصب دسترسی پیدا کرده و راحت‌تر بین بازی‌هایتان جست‌وجو کنید.

دوستان فیسبوک خود را در ایکس‌باکس وان بیابید

با استفاده از این به‌روزرسانی جدید شما می‌توانید دوستان خود را که صفحه پروفایل فیسبوک را به اکانت ایکس‌باکس لایوشان لینک دادند بیابید.

بهبود قابلیت‌های اشتراک گذاری در ایکس‌باکس وان

ما امکان به اشتراک گذاری اسکرین شات‌ها و ویدیو کلیپ‌ها را آسانتر کردیم و شما می‌توانید با چند قدم ساده آن‌ها در جامعه ایکس‌باکس لایو انتشار دهید.

همگرایی فروشگاه ایکس‌باکس و ویندوز استور

ما می‌خواهیم بهترین‌های ایکس‌باکس استور و ویندوز استور را با هم مخلوط کنیم و به بازی‌بازان تجربه‌ای یک‌پارچه را اهدا کنیم.

در ایکس‌باکس وان ما بخش فروشگاه را تغییراتی خواهیم داد که ساده‌تر بتوانید به بازی‌هایی که دوست دارید دسترسی پیدا کنید و همچنین سرعت آن به‌طرز قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. از این پس شما می‌توانید سبک بازی خود را معلوم کنید و سپس جست‌وجو کنید. می‌توانید برای بازی نقد بنویسید یا نقد دیگران را مشاهده کنید. نقدهای امتیاز بندی شده و نقد برتر با جمله “کمک کننده‌ترین” مشخص می‌شود. ما همچنین کانال‌های جدیدی ایجاد کرده‌ایم تا بازی‌های که تا به‌حال نیافته‌اید را بیابید.

شخصی سازی Activity Feed

بسیاری از شما طرفداران می‌خواستید این امکان را داشته باشید که چه چیزی در Activity Feedتان به اشتراک گذاشته شود و حال با این به‌روزرسانی این امکان در دست شماست. به‌راحتی بین آنکه کدام اچیومنت شما یا کدام کلیپ و اسکرین‌شاتتان اشتراک گذاشته شود انتخاب کنید و Activity Feed مناسب خود را بسازید.

بازی‌های برتر رایانه‌های شخصی به ایکس‌باکس لایو می‌آیند

ما بازی‌های برتر رایانه‌های شخصی همانند League of Legends و XCOM 2 را به جامعه ایکس‌باکس لایو میاوریم. بدین معنی که بازی‌های محبوب رایانه‌شخصی شما صفحه خود را در ایکس‌باکس لایو خواهند داشت. حال می‌توانید ببینید دوستان شما مشغول بازی کردن چه عنوانی برروی رایانه‌ شخصی خود هستند. همچنین می‌توانید اسکرین شات و کلیپ از آن بازی در جامعه ایکس‌باکس لایو به اشتراک بگذارید. همچنین برروی ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان هم را راحتی با دوستانتان پارتی درست کرده و چت کنید.

این ویژگی‌ها تمام آنچه که قرار است در تابستان عرضه شود نیست و ویژگی‌های بسیاری نیز باقی مانده تا عرضه شود. برنامه ایکس‌باکس برروی ویندوز ۱۰ نیز تغییراتی همانند امکان ویرایش ویدیوهای ضبط شده و ضبط کلیپ‌هایی با فریم‌ریت ۶۰ را به خود دیده است.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی