کارگردان Diablo 3 بلیزرد را ترک کرد

۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱

بعد از این‌که گزارش شد بلیزرد درحال استخدام کارگردان جدید برای پروژه‌ی Diablo است، مشخص نبود که وضعیت کارگردان فعلی، یعنی جاش موسکِیرا چه خواهد شد. درحال حاضر، بلیزرد تایید کرده که موسکِیرا، این شرکت را ترک کرده است. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

بلیزرد درمورد استعفای جاش موسکِیرا به وب‌سایت Polygon گفته است:

اکنون که Diablo 3 در وضعیت خوبی قرار دارد، جاش احساس کرد که زمان خوبی برای دنبال‌کردن فرصت‌های دیگرش با کم‌ترین تاثیر بر روی تیم را دارد. ما نقش کارگردان را هم چه از داخل و چه از خارج بلیزرد پر خواهیم کرد.

جاش موسکِیرا همچنین در توئیتر خود گفته است:

ممنون از یک تیم و اجتماع شگفت‌انگیز! برای همیشه

موسکِیرا در سال ۲۰۱۳، جایگزین کارگردان وقت Diablo 3، یعنی جِی ویلسون شد. اکنون، مانند ولیسون، او هم بلیزرد را ترک کرده است. ویلسون و موسکِیرا، تنها رده‌بالاهایی نیستند که بلیزرد را ترک کرده‌اند. طراح ارشد Diablo 3، لئونارد بویارسکی در اوایل امسال از مقام خود استعفا داد.

باتوجه به لیست کاری‌ که که بلیزرد منتشر کرده، به‌نظر می‌رسد که شاهد دنباله‌ی Diablo 3 با یک گسترش‌دهنده یا چیز دیگری باشیم. شرکت بلیزرد در شهر اروینِ کالیفورنیا واقع شده و آگهی کار آن در این هفته منتشر شده است. در آگهی‌ای که منتشر شده، آن‌ها خواستار فردی با مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی برجسته، باتجربه در کارگردانی و خلاق، قوی در طراحی سیستم و سابقه‌ی درخشان در عرضه‌ی بازی‌های AAA هستند. یک نامزد موفق، سری Diablo را به‌آینده هدایت می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید