گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

مایکروسافت تایید کرد Xbox Play Anywhere در سپتامبر امسال در دسترس قرار می‌گیرد

اخبار بازی ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰

برنامه Xbox Play Anywhere مطمئنا یکی از طرح‌های بزرگ مایکروسافت است که دارندگان رایانه‌‌های شخصی و ایکس‌باکس وان می‌توانند بازی‌های خود را برروی هر دو پلتفرم داشته باشند. حال به‌نظر می‌رسد این برنامه در اواخر تابستان امسال در دسترس قرار می‌گیرد.

مایکروسافت برای سایت Polygon تایید کرد پشتیبانی از بازی‌ها از طریق برنامه Xbox Play Anywhere در ۱۳ سپتامبر (سه‌شنبه ۲۳ شهریور) آغاز می‌شود که به‌ بازی‌بازان اجازه می‌دهد بازی‌های مشخص شده‌ای را خریداری کرده و سپس آن‌ها را برروی هر دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان به‌همراه سیوها و دستاوردها یا همان achievementsهای مشترک دریافت کنند.

مایکروسافت در توضیحات خود گفت این برنامه به به‌روزرسان Anniversary Edition ویندوز ۱۰ (عرضه در سه‌شنبه ۱۲ مرداد) و به‌روزرسان تابستانه جدید ایکس‌باکس وان نیاز دارد و ReCore اولین عنوانی خواهد بود که از این قابلیت در هر دو پلتفرم پشتیبانی می‌کند.

در ادامه می‌توانید توضیحات یکی از نمایندگان مایکروسافت برای سایت Polygon را مشاهده کنید:

به‌روزرسان Anniversary ویندوز ۱۰ و به‌روزرسان تابستانی ایکس‌باکس وان به‌ ترتیب هر کدام فروشگاه ویندوز را در ویندوز ۱۰ فعال می‌کند و ایکس‌باکس وان هم از برنامه Xbox Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد. سپس، با شروع از عنوان ReCore در تابستان امسال و ادامه دادن با عناوین Forza Horizon 3 ،Gears of War 4 ،Halo Wars 2 و سایر موارد، زمانی که یک بازی را که از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی می‌کند را به‌صورت دیجیتالی خریداری کنید، شما به بازی برروی هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ تنها با یک قیمت دسترسی خواهید داشت و برنامه‌ها، ذخیره‌سازی‌ها (سیوها) و دستاوردها (achievements) به‌صورت یکپارچه در بین دو پلتفرم به اشتراک گذاشته می‌شود.

عناوین Xbox Play Anywhere در Xbox.com و از طریق فروشگاه آنلاین مشخص شده‌اند که شامل بازی‌های بزرگی مانند Gears of War 4 و تعدادی از عناوین برنامه Xbox Preview و کوچک‌تر مانند Ark: Survival Evolved و We Happy Few می‌شود.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی