گیفت کارت
گیفت کارت

خبرهای جدیدی از نسخه بتای Battlefield 1 در راه است

۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۳

در حال حاضر چیز زیادی از نسخه بتای Battlefield 1 نمی‌دانیم و فقط از وجود داشتن آن مطلع هستیم. علاوه بر این، نسخه بتای Battlefield 1 در اواخر تابستان یعنی یک یا دو ماه دیگر در دسترس قرار می‌گیرد. حال به‌نظر می‌رسد به‌زودی خبرهای جدیدی را از آن خواهیم شنید.

در صفحه رسمی توئیتر Battlefield، الکترونیک‌آرتز به عنوان ناشر این بازی گفته است:

خبرهایی راجع به بتای Battlefield 1 در راه است. یک اینسایدر شوید تا آن را از دست ندهید.

https://t.co/tALomLb9Gapic.twitter.com/cvWhIH0cLC

— Battlefield (@Battlefield) June 30, 2016

نسخه بتای Battlefield 1 دقیقا چه مواردی با خود به‌‌همراه دارد؟ با توجه به تصاویر و جزئیات منتشر شده توسط یکی از کاربران رِدیت که توانسته نسخه آلفای Battlefield 1 را تجربه کند، می‌توان مطمئن بود که نسخه بتا تجربه بهتری را ارائه می‌دهد و سازندگان بیشتر به آن پرداخته‌اند. علاوه بر این، نقشه St. Quentin Scar هم در آن وجود خواهد داشت.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین یک نسخه بتا برای بازی عرضه می‌شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن وجود ندارد. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

شما می‌توانید نمایش ۲۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بخش چندنفره Battlefield 1 را در این بخش مشاهده کنید. علاوه بر این، به‌نظر می‌رسد بازی از دایرکت ایکس ۱۲ پشتیبانی خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید