گیفت کارت
گیفت کارت

Battlefield 1 – آزمایش آلفا بسیار اختصاصی و کوچک است

۱۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱

اگر شما از آن دسته بازیکنان قدیمی و خبره Battlefield هستید اما در آزمایش آلفا Battlefield 1 شرکت داده نشده‌اید، احتمالا توضیحات موجود در ادامه مطلب برای شما کافی و توجیح کننده باشند.

اگر در جریان نیستید، بایستی بگوییم که تعداد اندکی از مردم، در حال حاضر مشغول تجربه نسخه آلفا Battlefield 1 بر روی رایانه‌های شخصی هستند که این آزمایش، یک آلفا محدود قلمداد می‌شود.

در این میان برخی کاربران به اندازه کافی شجاع بوده و تصاویری را هم منتشر کرده‌اند که در انتهای مطلب می‌توانید مشاهده کنید. البته نیازی هم به مخفی کاری نیست. همین حالا هم نمایش‌های بسیاری زیادی از Battlefield 1 پیدا می‌شود.

برای بسیاری از بازیکنان قدیمی Battlefield، هم اکنون جای سوال است که چرا در آلفا قرار نگرفته‌اند؟ طبق اعلامیه شرکت الکترونیک آرتز به عنوان ناشر Battlefield 1، بازیکنان به صورت کاملا تصادفی و بدون هیچ گونه معرفی از قبل انتخاب شده‌اند. توضیحات تکیملی بدین شرح است:

ما مشغول برگزاری یک آزمایش آلفا محدود بسیار کوچک و بسیار اختصاصی برای Battlefield 1 هستیم.

متاسفانه ما به تمام کسانی که نیازمند بودیم دسترسی داده و دیگر به افراد بیشتری اجازه شرکت داده نخواهد شد. اگر شما گیج شده‌اید، بایستی بگوییم که ناراحت نباشید. شما ثبت نامی را از دست نداده‌اید و این فقط یک آزمایش آلفا محدود کوچک است.

با توجه به تصاویری که از ایمیل‌های الکترونیک آرتز منتشر شده‌اند، به نظر می‌رسد که پروسه انتخاب بازیکن، واقعا تصادفی بوده است.

Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) برای پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

تصاویر تهیه شده از آزمایش آلفا

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید