گیفت کارت
گیفت کارت

Gears of War 4 با دایرکت‌ایکس ۱۲ از حداکثر سخت‌افزار ایکس‌باکس وان استفاده می‌کند

۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۴

Gears of War 4 ادامه‌ای بر سری افسانه‌ای Gears of War است. سری Gears of War همیشه بخاطر داشتن جلوه‌های بصری فوق العاده مشهور بوده و مطمئنا با دیدن پیش‌نمایش‌های Gears of War 4 می‌دانیم که این نسخه نیز این ویژگی‌ها را حفظ کرده است. حال در مصاحبه اخیری که کانال یوتیوب استودیوی اپیک گیمز با مایک راینر از استودیوی کوالیشن داشته، اطلاعات تازه‌ای از آن منتشر شد. با ما همراه شوید.

مایک راینر کارگردان فنی Gears of War 4 درمورد گرافیک بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ می‌گوید.

ما همیشه Gears of War 4 را برروی هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در حال اجرا داریم. البته کار چالش‌انگیزتری با رایانه‌های شخصی داریم چرا که بازی باید از بالاترین سخت افزار تا پایین‌ترین آن بهینه سازی شود تا تجربه خوبی ارائه دهد. سپس برروی ایکس‌باکس وان تیم وقت و انرژی زیادی گذاشت تا حقیقتا از حداکثر سخت افزار استفاده کنیم و Gears of War 4 رو با جلوه‌های بصری خارق العاده‌ای همانطوری که سری آن معروف است ارائه دهیم.

برروی ایکس‌باکس وان ما توانستیم از دایرکت ایکس‌ ۱۲ استفاده کنیم و API آن حقیقتا به تیم کمک کرد تا جلوه‌های بصری را بهبود و عملکرد فنی آن را بهینه کند. سپس API دایکرت ایکس جدید برروی ویندوز ۱۰ به ما کمک کرد تا فریم‌ریت را بهبود ببخشیم و گرافیک بازی را تا جایی که امکان دارد افزایش دهیم.

 

اگر سیستم شما قدرتمند باشد، شما می‌توانید Gears of War 4 را برروی رزولوشن ۴K واقعی تجربه کنید و فریم‌ریت نیز افزایش دهید. برروی ایکس‌باکس وان نیز Gears of War 4 با رزولوشن ۱۰۸۰P بهینه شده است.

بعد از خرابکاری Gears of War Ultimate Edition برروی رایانه‌های شخصی، به‌نظر میاید کولیشن از آن درس گرفته و نسخه رایانه‌های شخصی به خوبی بهینه شده است. Gears of War 4 همچنین قابلیت کراس‌پلی و کراس‌بای را بین ویندوز ۱۰ و ایکس‌باکس وان دارا است.

عنوان Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اُکتبر (۲۰ مهر) برروی ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این عنوان بخشی از بازی‌های Play Anywhere خواهد بود که بدین معنی است که با خرید نسخه دیجیتالی آن برروی ایکس‌باکس‌وان یا ویندوز ۱۰، یک کپی رایگان نیز برروی پلتفرم دیگر خود دریافت خواهید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید