گیفت کارت
گیفت کارت

هیدکی کامیا: امسال کیفیت بازی‌های غربی فاصله زیادی با عناوین شرقی داشت

۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷

هیدکی کامیا یکی از مشهورترین خالقین بازی‌هاست که عناوینی چون Resident Evil 2 و Devil May Cry در کنار Bayonetta و چندین عنوان دیگر را در کارنامه درخشان خود دارد اما معروفیت او تنها برای ساخت بازی‌های خارق العاده نیست بلکه فعالیت غیرمعمول او در شبکه‌های اجتماعی نیز قابل توجه است. حال او اظهار نظری درباره فاصله دو صنعت بازی‌سازی غرب و شرق انجام داده است.

مترو گیم سنترال در مصاحبه‌ای از کامیا خواست تا نظر خود را درمورد E3 امسال بیان کند و کامیا نیز آن‌ها را دلسرد نکرد و اظهار نظرات جالبی را انجام داد. از نظر کامیا در E3 2016 فاصله دو صنعت بازی‌سازی غرب و شرق بسیار زیاد است. همچنین در ادامه کامیا از بازی‌های محبوب E3 امسال خود گفت. در ادامه صحبت‌های او را مشاهده می‌کنید.

راستش را بخواهید اصلا نمی‌توانم صحبت بدی درمورد صنعت بازی‌سازی غرب داشته باشم. به‌نظرم آن‌ها پایه‌های کیفیت بازی‌ها در نسل هشتم بودند. هر ساله که به E3 میایم، نگاهی به دوروبرم می‌اندازم و با خودم میگویم که “واو این بازی‌ها واقعا عالین!” خصوصا امسال که کیفیت عمومی بازی‌های غربی به‌شدت متفاوت از عناوین شرقی بود و فاصله دو صنعت غربی و شرقی بسیار زیاد شد و واقعا برروی من تاثیر گذاشت.

خصوصا عناوینی چون Horizon که عالی به‌نظر می‌آمد. Forza Horizon 3 که عالی است و من طرفدار پرپاقرص سری هستم. Days Gone هم واقعا باحال به‌نظر می‌رسید! و خیلی منتظرم ببینم God Of War از نظر اکشن چه می‌کند.

کامیا هم‌اکنون درحال کار برروی عنوان Scalebound است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید