The Banner Saga 2 دو هفته زودتر برای پلی‌استیشن۴ منتشر می‌شود

۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۱

انتظار نمی‌رفت که The Banner Saga 2، تا اواخر ژوئیه هم برای کنسول‌های ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ منتشر شود؛ اما اکنون مشخص شده که این عنوان، دو هفته زودتر از ایکس‌باکس‌وان برای پلی‌استیشن۴ منتشر خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر همراهِ ما باشید.

دراصل، The Banner Saga 2 برای انتشار در ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برای پلی‌استیشن۴ برنامه‌ریزی شده بود؛ اما اکنون اعلام شده که در ۵ ژوئیه (۱۵ تیر) عرضه می‌شود و انتشار آن جلو افتاده است.

همان‌طور که گفته شد، عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ از ایکس‌باکس‌وان زودتر خواهد بود؛ البته تاریخ انتشار نسخه‌ی ایکس‌باکس‌وان هم از ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) به ۱۶ ژوئیه (۲۶ تیر) تغییر کرده است، زیرا مشترکین گلد ایکس‌باکس‌‌لایو می‌توانند آن را به‌صورت رایگان در این ماه دانلود کنند.

ورسوس اویل، صحبت‌هایی درمورد انتشار زودتر نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ در پلی‌استیشن بلاگ کرده است:

ما در اصل، برای انتشار این بازی در اواخر این ماه برنامه‌ریزی کرده بودیم. با این حال، به‌دلیل تلاش مشترک‌ دوستان‌مان در سونی، و کار سخت تیم شاینی‌شو، ما قادر به‌انتشار زودتر این عنوان برای شما هستیم. استویک، با جمع‌آوری و درخواست کمک از مردم در کیک‌استارتر، شانس انتشار The Banner Saga 2 برای پلی‌استیشن۴ را، تنها سه ماه بعد از انتشارش برروی رایانه‌های شخصی و مک را بدست آورد که خیلی زودتر از انتظار شما برای انتشار The Banner Saga 1 است.

علاه‌بر این‌که دارندگان پلی‌استیشن۴، زودتر این بازی را تجربه خواهند کرد، محتوای اختصاصی‌ای به‌نام Playful Hilt of Arnr هم  دریافت خواهند کرد. این آیتم، در بخش Inventory شما خواهد بود و وقتی به سطح ۱۰ رسیدید، قابل استفاده می‌شود و ۳+ به درجه‌ی استعدادتان اضافه می‌کند و ۲۰درصد به قدرت ضربه‌زدن شما می‌افزاید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید