گیفت کارت
گیفت کارت

Overwatch در گیم‌نت‌های کره از League of Legends پیشی گرفت

۸ تیر ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۲

برای چهار سال، League of Legends در صدر بازی‌های اجراشده در گیم‌نت‌های کره بود. اما سلطنت این عنوان بر گیم‌نت‌‌ها به پایان رسید و طبق گزارش وبسایت Gametrics، عنوان موفق Overwatch بر تخت سلطنت نشسته است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

این گزارش به‌وضوح اعلام می‌کند ۳۰ درصد از بازیکنان Overwatch را بیشتر از هر عنوانی بازی می‌کنند. برای مقایسه، ۲۸ درصد بازیکنان کماکان مشغول اجرای League of Legends هستند. نتیجه‌ای که از آمار فوق می‌توان گرفت این است که با ورود Overwatch، تغییر محسوسی در محبوبیت League of Legends در کره به‌وجود آمده است. البته، هردو عنوان همچنان اختلاف بسیاری با جایگاه سوم دارند؛ Sudden Attack با سهم ۸.۳ درصدی در این جایگاه قرار دارد.

حال سوال اصلی این است که Overwatch می‌توان جایگاه خود را محکم کند (واضح است League of Legends به این زودی‌ها کنار گذاشته نخواهد شد) و این برتری چه مدت پایدار خواهد بود؟ آیا مردم به سمت تیراندازی اول شخص خواهند رفت یا این تازگی رنگ خواهد باخت و عنوان قدیمی تسلط خود را بازپس خواهد گرفت؟ نکته‌ای که در سمت بلیزارد سنگینی می‌کند و می‌توان آن را برگ برنده‌ای تلقی کرد، این است که حالت رقابتی Overwatch هنوز عرضه نشده است و قسمت جذاب بازی -البته اگر از طرفداران حالات رقابتی هستید- در راه است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید