نمایش گیم‌پلی God of War از تریلر Battlefield 1 و ویدیوی ایکس‌باکس اِس محبوب‌تر است

۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷

با توجه به یوتیوب و محبویت آن، نمایش گیم‌پلی God of War در کنفرانس E3 2016 از تریلر گیم‌پلی بخش داستانی Battlefield 1 و ایکس‌باکس اِس هم پر بازدیدتر بوده است.

Battlefield 1 جزء عناوینی قرار دارد که در حال حاضر تعداد زیادی برای آن هیجان‌زده هستند و تریلر رسمی گیم‌پلی بخش داستانی آن در E3 2016 هم‌اکنون ۹,۳۳۹,۳۸۹ بازدید کننده دارد. این میزان بسیار بالا بوده اما ویدیوی رونمایی از ایکس‌باکس اِس هم ۹,۳۹۸,۷۸۹ بازدید کننده داشته است.

با این حال، نمایش گیم‌پلی نسخه جدید God of War که به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود، تمام این ویدیوها را کنار زده و محبوب‌ترین تریلر E3 2016 به‌همراه تقریبا ۱۰ میلیون بازدید کننده بوده که این میزان به‌طور دقیق ۹,۷۶۵,۳۲۶ است.

بازی جدید God of War در تاریخ نامشخصی عرضه می‌شود و در نمایش گیم‌پلی آن نکات و رازهای بسیار جالبی وجود داشت که تمام این موارد را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

علاوه بر این، در جدیدترین توضیحات سازندگان از بازی، گفته شده تعداد دشمنان برروی صفحه به ۱۰۰ هم می‌رسد. همچنین سازندگان این نسخه، همان کسانی هستند که برروی اولین God of War کار کرده بودند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید