هاینز: Skyrim بازسازی شده تا حد امکان در حد نسل جدید خواهد بود

۶ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition طی برگزاری کنفرانس خبری شرکت بتسدا، در E3 2016 معرفی شد؛ عنوانی که پیت هاینز از بتسدا ادعا می‌کند، برای آن از تمام ظرفیت‌ها برای ارائه یک بازی در حد نسل هشتم استفاده می‌شود.

هنوز مشخص نیست که Special Edition دقیقا چه تفاوت‌هایی با بازی اصلی دارد اما هاینز می‌گوید که بازیبازان می‌توانند انتظار موارد مختلفی را داشته باشند. او گفته است:

ما هنوز به آنجایی نرسیدیم که بگوییم که این جزئیات کلیه تغییرات است. با این حال ایده ابتدایی این است که بازی را تا حد امکان، از هر روشی که ممکن است، مناسب نسل جدید کنیم. افکت‌ها، عملکرد، هر چیزی که بتوانیم با استفاده از آنها به بازی حس و ظاهر بهتری بدهیم را امتحان خواهیم کرد.

TES V: Skyrim Special Edition نسخه بازسازی شده بازی TES V: Skyrim است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود. طبق توضیحات تاد هاوارد به عنوان کارگردان، بافت‌های به کار رفته در جلوه‌های بصری این بازی، حتی در مقایسه با نسخه رایانه‌های شخصی همراه بسته High Resolution Texture نیز بهتر است.

خبر خوب این است که عنوان نامبرده، همانند Fallout 4، از ماد بر روی نسخه کنسولی نیز پشتیبانی می‌کند.

لازم به ذکر است که Skyrim Special Edition برای دارندگان نسخه Legendary Edition بازی اصلی در رایانه‌های شخصی، رایگان خواهد بود.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition در تاریخ ۲۹ اکتبر (مصادف ۸ آبان) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید