رابط کاربری جدیدی برای Battlefield 1، Battlefield 4 و Battlefield Hardline مشخص شد

۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵

دایس، به‌تازگی اخباری مبنی بر ارائه‌ی رابط کاربری جدیدی برای فرانچایز Battlefield منتشر کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

دایس، طی مطلبی که در وب‌سایت Battlefield منتشر کرده، خبر از ساخت رابط کاربری جدیدی برای این عنوان را می‌دهد و گفته که این رابط، باید دارای جلوه‌ی بصری بهتر و متمرکزتر، با هدف بهبود تجربه‌ی بازی با دوستان و ارائه‌ی مطالب و محتوای مرتبط با وضعیت شما باشد.

این تغییرات، بر روی آخرین نسخه‌های Battlefield اجرا خواهد شد و از Battlefield 4 آغاز شده و تا Battlefield Hardline و Battlefield ۱ ادامه خواهد داشت. دایس، توضیحاتی راجع به این تغییرات بزرگ انجام داده که به شرح زیر است:

اکنون، شما قادر به ایجاد یک تیم، قبل از وارد شدن به بازی هستید، به‌همراه اینکه می‌توانید به دوستان خود ملحق شوید و با هم به یک بازی بپیوندید که تجربه‌ی شما را لذت‌بخش‌تر می‌کند و به شما کمک می‌کند، تا مطئمن شوید، به محض اینکه وارد بازی شدید، بین دوستان خود قرار می‌گیرید.

این به‌روزرسان، شامل تغییرات دیگری مانند Recommendation Engine می‌شود که به بازیکنان، اجازه‌ی پیشنهاد نقشه‌ها و حالت‌های مختلف را می‌دهد. رابط کاربری جدید Battlefield، به‌صورت بتا برای Battlefield 4 موجود است؛ اما عده‌ی محدودی قادر به تجربه‌ی آن هستند. دایس، در طی ماه‌های آتی، اطلاعات بیشتری از فرصت‌های امتحان‌کردن اضافی (Additional Testing Opportunities) منتشر خواهد کرد.

این رابط کاربری جدید، برای عنوان Battlefield 1 هم موجود خواهد بود و به‌زودی بعد از آن، برای Battlefield Hardline در دسترس قرار می‌گیرد. دایس همچنین گفته است:

هنگامی که این رابط، بر روی هر سه‌بازی موجود است، شما به‌راحتی قادر به تعویض بین بازی‌ها، تا زمانی که مالک آنها هستید، خواهید بود. آیا می‌خواهید  که جهشی از نقشه‌ی St. Quentin Scar در Battlefield 1 به آسمان‌خراش‌ها شانگهای در Battlefield 4 داشته باشید؟ این راحت‌تر از همیشه خواهد بود.

در آخر، لازم به‌ذکر است که Battlefield 1 در ۲۱ اُکتبر ۲۰۱۶ (۳۰ مهر ۱۳۹۵) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید