میاموتو: لینک، قهرمان بازی‌های افسانه زلدا باقی می‌ماند

۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲

پیش از برگزاری نمایشگاه E3 2016 شایعاتی به گوش می‌رسید مبنی بر اینکه یک شخصیت مونث قابل بازی در عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild وجود دارد و طرفداران دو آتشه لینک محبوب کمی دچار نگرانی شده بودن، به همین دلیل همه بازی‌بازان چشم‌های خود را به E3 دوخته بودند تا حقیقت ماجرا را متوجه شوند. پس از برگزاری نمایشگاه E3 دریافتیم که خبری از شخصیت مونث نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اما شاید بسیاری از بازی‌بازان علاقه داشته باشند با شخصیتی مونث بازی کنند و عقیده دارند این انتخاب باید در عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild وجود داشته باشد. آقای شیگرو میاموتو در مصاحبه جدیدی توضیح می‌دهد که ایده وجود داشتن انتخاب بین لینک مذکر یا مونث و ایده قهرمان شدنن شاهزاده زلدا در ابتدا مطرح شده بود و درباره آن بحث‌هایی صورت گرفت اما این ایده بعدا رد و لغو شد. در زیر بخشی از مصاحبه آقای میاموتو با Gamekult در ابن رابطه را می‌خوانید:

ما در این باره با تیم سازنده بازی صحبت و بحث کردیم و من نمی‌توانم بگویم که رخ دادن این اتفاق (مونث شدن شخصیت اصلی بازی) در آینده غیر ممکن خواهد بود اما در قسمت‌های کلاسیک سری، لینک قهرمان بازی است این موضوع تغییری نخواهد کرد. برای بقیه پروژه‌ها باید منتظر بمانید و ببینید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

اگر ما شاهزاده زلدا را به عنوان شخصیت اصلی قرار دهیم، پس لینک قرار است چه کار کند؟ همچنین برای تعادل Triforce ما فکر کردیم بهتر است با ظاهر قدیمی و اصلی در بازی قرار بگیرد.

عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های Wii U و NX عرضه خواهد شد. هر چند، هنوز کنسول NX نینتندو عرضه نشده است و ابتدا باید منتظر عرضه این کنسول باشیم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید