ساخت Whore of the Orient ظاهرا لغو شده است

۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸

طبق توضیحاتی که به تازگی از سوی استودیو تیم باندی (سازندگان L.A. Noire) ارائه شده است، ساخت بازی Whore of the Orient که برای اولین بار ما شاهد معرفی آن در سال ۲۰۱۲ بودیم، در حال حاضر متوقف شده است.

درک پراود که به عنوان تهیه کننده تیم باندی شناخته می‌شود، با حضور در جدیدترین قسمت از پادکست Gamehugs توضیحاتی را ارائه کرده که با توجه به آنها، خیلی بعید است Whore of the Orient روزی منتشر شود.

او گفته است:

Whore of the Orient دنباله معنوی L.A. Noire بود. ما قرار بود با استفاده از همان تکنولوژی، بازی را بسازیم که در سال‌های ۱۹۳۰ یا شاید هم ۱۹۴۰، در شهر شانگهای جریان داشت. بین ۱۹۳۰ تا ۱۹۴۰، شاگنهای تنها نقطه‌ای از دنیا بود که شما می‌توانستید بدون پاسپورت به آنجا بروید. با این حساب هرکسی از چیزی فراری بود، به شانگهای می‌رفت. کل شهر توسط یک خلافکار به نام Big-Eared Du اداره می‌شد که همه اینها زمان و مکانی فوق‌العاده بودند.

ما مشغول ساخت بازی بودیم که تمامی آن بافت‌های غنی را داشت و برای آن هم مبارزه کردیم. برندن (رئیس استودیو)، الکس کارلایل (‎طراح ارشد)، ویکی لرد (مدیر روابط عمومی) و نارش هیرانی (تهیه کننده) همه مبارزه کردند تا این عنوان زنده نگاه داشته شود. من هم همین کار را کاردم و چیزی بود که همه ما به آن علاقه‌مند بودیم. اما در انتها اینطور شد.

حال که تیم باندی به کل دست از کار بر روی Whore of the Orient کشیده است، آیا روزی خواهد رسید که بر فرض استودیویی دیگر ساخت بازی نامبرده را بر عهده گرفته و آن را منتشر کند؟ پراود اینطور پاسخ می‌دهد:

فکر نمیکنم. آن یکی از بازی‌ها و استدیوهایی بود که پس از پایانی تلخ و جمع بندی همه چیز، آن را ترک کردم.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید