دلیل رونمایی Ryder مونث در نمایش Mass Effect Andromeda از زبان سازندگان

۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶

ما با Ryder که قهرمان بازی Mass Effect Andromeda است، در نمایش E3 2016 آشنا شدیم. استودیو بایوور اینبار بر خلاف سبک معرفی عناوین قبلی Mass Effect، نسخه مونث قهرمان بازی را نشان داد. شاید دانستن دلیل چنین کاری برای شما هم جالب باشد.

جدا از نامی که شخصیت قهرمان در سری بازی Mass Effect با آن خطاب می‌شود، بقیه مشخصات او توسط بازیکنان قابل تغییر است و آنها می‌توانند ظاهر و جنسیت مورد نظر خود را انتخاب کنند. ارون فلین به عنوان مدیر روابط عمومی استودیو بایوور، در رابطه با اینکه چرا Ryder مونث در تریلر جدید Mass Effect Andromeda نمایش داده شد اینطور می‌گوید:

وقتی که ما Shepard را ۱۰ سال پیش برای Mass Effect معرفی کردیم، زمانی بود که از سنت‌های رایج بازار الهام گرفتیم. پس شخصیتی باید خلق می‌شد که در همه چیز یک نماد به حساب بیاید.

اما من فکر میکنم که کل صنعت از جمله ما، به فراتر از این مسئله رفته‌ است. بازی‌های ما این اجازه را به شما می‌دهند تا خودتان شخصیت مورد نظر را انتخاب کنید و فکر میکنم که همه این روزها هم چنین چیزی را دریافت می‌کنند. شما مانند پوستر فیلم‌های سینمایی، نیازی نیست که یک شخصیتی را ببینید تا شناسایی کنید. مردم می‌خواهند شخصیت‌های خودشان را بسازند و شخصی سازی کنند که ما هم چنین اجازه‌ای را به آنها می‌دهیم.

Mass Effect Andromeda در سال ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید