جدیدترین توضیحات از God Of War| تیم سازنده بازی، حضور ۱۰۰ دشمن بر روی صفحه و …

۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷

هرچند زمان زیادی از معرفی جدیدترین بازی در سری God Of War، طی برگزاری نمایشگاه E3 2016 نمی‌گذرد، اما تا همین لحظه هم اطلاعات بسیار زیادی در دسترس خبرگزاری‌ها قرار گرفته است. کانال The Know در یوتیوب، مصاحبه‌ای با کوری بالوگ به عنوان مدیرنوآوری استودیو سونی سانتا مونیکا داشته و در این میان جزئیات جالب توجهی از God Of War بدست آمده است.

طبق صحبت‌های بارلوگ، سازندگان God Of War، اکثرا همان افرادی هستند که در گذشته بر روی اولین بازی God Of War برای پلی‌استیشن ۲ کار کرده بودند بجز دیوید جفی که سونی را در سال ۲۰۰۷ ترک کرده بود. این مسئله خبر خوشایندی برای هواداران سری است چرا که دیگر می‌دانیم بازی جدید، دست افرادی افتاده است که با God Of War آشنایی دارند.

بارلوگ در ادامه صحبت‌های خود تایید کرده است که God Of War جدید دارای روایت داستانی چندشاخه‌ای و یا سیستم اخلاق نخواهد بود که در این صورت، تجربه همگی بازیکنان در بحث داستان یکسان می‌شود. علاوه بر این موضوعات، گفته شده که بازیکنان از ۹ قلمرو مختلف اساطیر اسکاندیناوی بازدید خواهند کرد، تعداد دشمنان حاضر در صفحه بسیار زیاد می‌شود و به ۱۰۰ عدد هم خواهد رسید و اینکه مینی گیم‌های بحث برانگیز موجود در عناوین قبلی God Of War، در این بازی جدید وجود ندارند.

God Of War به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت است و فعلا تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید