Final Fantasy XV در تصاویر ۱۰۸۰p جدید می‌درخشد

۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵

امروز شرکت اسکوئر اینکس تصاویر ۱۰۸۰p جدیدی را از عنوان به شدت مورد انتظار Final Fantasy XV منتشر کرد. عنوانی که در تاریخ ۳۰ سپتامبر سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

در تصاویر منتشر شده اطلاعات زیادی را می‌توانیم استخراج کنیم. اسلحه‌های متنوعی در تصاویر وجود دارند که شامل شمشیر‌ها، شمشیرهای بزرگ، دگرها، نیزه‌ها، سپرها، شوریکن و جادو می‌شود. کاملا واضح است که تنوع اسلحه‌های بازی تا چه حد بالا است.

شمشیرهای معمولی برای حرکات سریع و شمشیرهای بزرگ برای ضربات کند اما پر قدرت مناسب هستند. دگرها واقعا سریع هستند و برای دشمنان کوچک و پر جنب و جوش از بهترین گزینه‌های به شکار می‌روند.

عملکرد و ضربات نیزه نیز به شدت خونمایی می‌کند. نیزه در هر صورت سریع و آهسته تاثیر زیادی برروی سلامتی حریف می‌گذارد و همان‌طور که مشاهده می‌کنید برای از بین بردن بعضی از اژدهایان مناسب هستند. گارد دشمنان در بازی با حمله قدرتی می‌شکند و زمان مناسبی را برای ضربات سریع آماده می‌سازد. برای جاخالی دادن مکانیک‌ها و روش‌های زیادی طراحی شده است که مبارزات را بسیار متنوع و لذت بخش می‌سازد.

حمله‌های اتصالی بعد از بدل کردن حملات دشمنان ممکن می‌شود و به صورت خودکار در شرایط مختلف پر می‌شوند. علاوه بر این‌ها، شاهد برخی فعالیت‌ها مانند ماموریت‌های فرعی و ماموریت‌های نابود کردن، برپا کردن اردوگاه و خوردن غذای خوشمزه Ignis هستیم.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از عنوان Final Fantasy XV را در زیر مشاهده کنید:

FFXV-21-1 FFXV-22-1 FFXV-23-1 FFXV-24-1 FFXV-25-1 FFXV-26-1 FFXV-27-1 FFXV-28-1 FFXV-29-1 FFXV-30-1 FFXV-31-1 FFXV-32-1

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید