رئیس ایکس‌باکس: ما کار بر روی بازی‌ها را دوبرابر کرده‌ایم نه اینکه آن را رها کنیم

۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸

اوایل هفته ما شاهد انتشار گزارشی عجیب از سوی DFC بودیم که در آن گفته شده بود، مایکروسافت با توجه به عملکرد و معرفی‌هایی که در E3 از خود به نمایش گذاشت، مشغول ترک کردن بخش بازی‌های ویدئویی است. باور چنین مسئله‌ای راحت نیست مخصوصا وقتی که میبینیم شرکت مایکروسافت تازه دو کنسول جدید هم معرفی کرده است. حال رئیس ایکس‌باکس پاسخ این مسئله را داده است.

فیل اسپنسر به عنوان رئیس ایکس‌باکس در مایکروسافت، در پاسخ به یکی از کاربران توئیتر گفته است که چنین صحبت‌هایی صحت ندارند و معرفی دو کنسول جدید هم گواهی بر این موضوع هستند که مایکروسافت قصد ترک بخش بازی‌های ویدئویی را ندارد.

منظور از دو کنسول جدید، ایکس‌باکس اس و ایکس‌باکس اسکورپیو است. مورد اول که ۲۹۹ دلار قیمت دارد، نسخه کوچکتر و تاحدودی قوی‌تر ایکس‌باکس وان اصلی است در حالی که اسکورپیو قوی‌ترین کنسول تاریخ، در صنعت بازی‌های ویدئویی خطاب می‌شود.

DFC معقتد است از آنجایی در سال ۲۰۱۷ ما شاهد سه کنسول ایکس‌باکس (وان، اِس و اسکورپیو) در بازار خواهیم بود و اکثر عناوین این پلتفرم نیز به رایانه‌های شخصی هم خواهد آمد، منطقی نیست که سرمایه‌گذاری روی کنسول‌های مایکروسافت صورت گیرد و این شرکت هنوز نتوانسته که به درستی پیام خود را منتقل کند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید