Tekken 7 احتمالا دارای قابلیت بازی بین پلتفرمی با هر سه نسخه خواهد بود

۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷

امکان ایجاد بازی بین پلتفرمی مدتی می‌شود که محقق شده است. به واسطه این مهم، صرف نظر از نسخه‌ای که دارید، می‌توانید با دارندگان دیگر نسخه‌ها بازی کنید. حال شرکت باندای نامکو به نظر می‌رسد قصد دارد که چنین چیزی را برای بازی Tekken 7 پیاده‌سازی کند. 

کاتسوهیرو هارادا که به عنوان خالق سری بازی Tekken و کارگردان Tekken 7 شناخته می‌شود، اخیر طی صحبت‌هایی که در سایت یوتیوب داشته است، از احتمال وجود بازی بین پلتفرمی با جدیدترین عنوان خود خبر داده. هارادا گفته است که تیم او مشغول بررسی این موضوع هستند و تقریبا می‌دانند که باید چکار کنند زیرا این کار چندان سختی برای آنها نیست.

ما قبلا هم شنیده بودیم که بازی‌سازان بگویند محقق ساختن بازی پلتفرمی، کار خیلی مشکلی نیست با این حال میزان بسیار بالای تقلب بر روی رایانه‌های شخصی و نحوه عملکرد متفاوت شبکه‌های هر کنسول، از چالش‌های پیش‌روی هر سازنده است.

نسخه‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی Tekken 7: Fated Retribution در نمایشگاه E3 2016 بود که تایید شدند.

Fated Retribution نسخه بهبود یافته‎ای از Tekken 7 است که علاوه بر مزیت‌های مختلف در بحث کیفی نسبت به نسخه آرکید، دارای یک بخش داستانی حماسی نیز خواهد بود. این بازی برای نسخه‌های نامبرده شده به علاوه پلی‌استیشن ۴، در سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید