ایکس‌باکس‌وان در انگلستان، برای مدتی محدود دچار کاهش قیمت شد

۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹

مایکروسافت برای مدتی محدود، قیمت ایکس‌باکس‌وان را در انگلستان کاهش داده است. این پیشنهاد جالب، جهت جلب نظر مردم برای خرید ایکس‌باکس‌وان قبل از انتشار نسخه‌ی اسلیم آن در ماه اوت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

اگر به فروشگاه مایکروسافت در انگلستان سر زده باشید، شاهد کاهش قیمت جالب ایکس‌باکس وان به قیمت ۱۹۹٫۹۹پوند خواهید بود. لازم به‌ذکر است که نسخه‌ی معمولی ایکس‌باکس‌وانِ به‌فروش گذاشته‌شده، ۲۴۹٫۹۹پوند است که این یعنی ۵۰پوند کاهش قیمت صورت گرفته است. ایکس‌باکس ذکرشده، به‌عنوان یک باندل به‌فروش می‌رسد که شامل محتویات زیر است:

  • ۵۰۰گیگابایت فضای داخلی
  • کنترلر وایرلس ایکس‌باکس‌وان با جک ۳٫۵ میلی‌متری
  • بازی FIFA 16
  • سه تیم اختصاصیِ ایکس‌باکس برای FIFA Ultimate Team یعنی Loan Legends
  • ۱۴روز اشتراک گلد ایکس‌باکس‌لایو به‌صورت آزمایشی (Trial)

اگر قصد خرید این باندل را دارید، باید کمی عجله کنید زیرا این فروش، به‌مدت ۴روز خواهد بود. این کاهش قیمت، از ۲۳ ژوئن(۳تیر) آغاز شده و تا ۲۷ ژوئن(۷تیر) ادامه خواهد داشت. اکنون زمان خوبی برای دریافت یک ایکس‌باکس‌وان به‌همراه FIFA 16 است، زیرا مصادف با مسابقات جام ملت‌های اروپای ۲۰۱۶ هستیم.

باندل‌های تخفیف‌خورده‌ی دیگری هم موجود هستند. برای مثال؛ ایکس‌باکس‌وان ۱ترابایتی به‌همراه یکی از بازی‌های FIFA 16 یا Rainbow Six Siege باقیمت ۲۴۹٫۹۹پوند به‌فروش می‌رسد که پایین‌تر از حد معمول، یعنی ۲۹۹٫۹۹پوند است.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید