شاید روزی شاهد کنفرانس اختصاصی شرکت برادران وارنر در نمایشگاه E3 باشیم

۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

اگر تعداد بازی‌های شرکت وارنربراز اینتراکتیو به حد کافی برسد، شاید شاهد کنفرانس اختصاصی این شرکت در نمایشگاه E3 باشیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

این ایده دور از انتظار نیست که روزی شاهد کنفرانس اختصاصی ناشر فرانچایزهای بزرگی چون Mortal Kombat ،Injustice ،Batman و LEGO در نمایشگاه E3 باشیم. دیوید حداد، رئیس وارنر براز اینتراکتیو در گفتگو با VentureBeat اعلام داشت:

در این نمایشگاه کنفرانس‌های معنی‌داری توسط افراد و ناشرین بزرگ نمایش داده می‌شوند. اعتقاد دارم که چنین چیزی در آینده برای ما نیز امکان‌پذیر است اما امسال امکان‌پذیر نبود.

در نمایشگاه E3 هفته گذشته بازی‌هایی چون Lego Star Wars: The Force Awakens ،Batman VR و Injustice 2 این شرکت به نمایش گذاشته شدند گرچه انتظار می‌رفت که بازی Shadow of Mordor 2 هم در این نمایشگاه معرفی شود اما این اتفاق روی نداد.

شرکت بتسدا از دو سال پیش به جمع برگزارکنندگان کنفرانس‌های نمایشگاه E3 پیوست و بنظر می‌رسد که ورود ناشر بزرگ دیگری به جمع برگزارکننده کنفرانس‌های E3 محتمل باشد اما این به شرطی خواهد بود که تعداد بازی‌های این شرکت به حد کافی رسیده تا ارائه چنین کنفرانس بزرگی توجیه‌پذیر باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید