اطلاعات جالبی از عنوان Days Gone منتشر شد

۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

در مصاحبه جدیدی که در بلاگ پلی‌استیشن با کارگردان عنوان Days Gone انجام شده، اطلاعات جالب و مفیدی از این عنوان جدید منتشر شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

کارگردان عنوان Days Gone، آقای ران آلن در مورد طبیعت محیط باز در بازی صحبت می‌کند:

 انسان‌های درمانده هر کاری برای زنده ماندن و بقا انجام می‌دهند در دنیای بازی‌های محیط بازی دیگر، وقتی خطر به وجود می‌آید که بازی‌باز خودش آن خطر را به وجود آورده باشد. Days Gone همیشه یک دنیای خطرناک است.

آلن همچنین در مورد Deacon St. John، شخصیت اصلی بازی صحبت می‌کند و اینکه گذشته او چگونه به او در بازی کمک می‌کند.

این کاملا واضح است که همه نجات یافتگان از بیماری همه گیر، یک تخصص اصلی برای خود دارند؛ مهارت‌های خاصی مانند دزدی، کشتن و نجات پیدا کردن در یک دنیای خشن. اگر شما درباره گذشته داستانی Deacon St. John چیزی نمی‌دانید باید بگویم که او یک مکانیک در یک گروه موتور سوار بوده است. او در مورد بودن در کنار گروه چیزهای زیادی می‌داند و همین به بقا و نجات یافتن او کمک می‌کند. او آدم بسیار خطرناکی است. او هر کجا که بتواند از مهارت‌های خود استفاده می‌کند. مهارت خوب او در خشونت و ضرب و شتم باعث می‌شود او در کار خود برتر باشد.

آلن همچنین توضیح می‌دهد که چه چیزی موتورسیکلت Days Gone را خاص و ویژه می‌کند و چرا آن‌ها موتورسیکلت را به اتوموبیل در بازی ترجیح داده‌اند:

موتورسیکلت در بازی نقش بسیار بسیار بزرگی دارد. این وسیله به شدت چالاک است؛ یک اتوموبیل نمی‌تواند وارد برخی مکان‌ها شود و نمی‌تواند کارهای یک متورسیکلت را انجام دهد. این یک گروه عادی موتور سواری نیست. او خود را با خیلی چیزها در طبیعت وحشی وفق داده است و امکان ندارد بتوانید کارهایی مانند پریدن‌ها و رد شدن از قطارهایی که مشاهده کردید را بدون یک موتور با استایل هارلی انجام دهید.

ما همچنین در مورد تمایلات و اهداف Deacon در داستان بازی اطلاعاتی را کسب کردیم:

این در مورد شرایط یک انسان است. این مرد شکست خورده و نا امید است. تعداد زیادی از ما راننده موتورسیکلت هستیم. این واقعا یک کار پر طراوت است و بعضی اوقات در مورد همکاری کردن با خلاف‌کاران، ضرب و شتم و خشونت است. اما علاوه بر این‌ها، درباره برادری و خانواده نیست هست. به این دلیل که Deacon به خاطر از دست دادن خانواده‌ خود عذاب می‌کشد، این قسمت از گذشته خود را همیشه نگه می‌دارد و حفظ می‌کند و در واقع آن روابط گذشته را گرامی می‌دارد. این در مورد پیدا کردن درونی Deacon است زیرا او دیگر یک گروه موتور سواری ندارد.

قطعا با نمایشی که از عنوان Days Gone مشاهده کردیم و اطلاعاتی که تا اینجا به دست آوردیم می‌توانیم مطمئن باشیم که با یک بازی فوق‌العاده طرف خواهیم بود. این عنوان به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید