تماشا کنید: تریلر جدید Mafia 3 سلاح‌ها و مزایای پیش‌خرید را نشان می‌دهد

۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۱

توکی گیمز به‌تازگی تریلر جدیدی را از Mafia 3 منتشر کرده که مزایای پیش‌خرید بازی را به نمایش می‌گذارد.

تمام کسانی که Mafia 3 را پیش‌خرید کرده باشند، بسته Family Kick-Back را دریافت می‌کنند که سه ماشین و سه سلاح با خود به‌همراه دارد. ماشین‌ها شامل Lassiter Leopard ،Smith Moray MX 100 و می‌شود. سلاح‌ها هم شات‌گان Gator، تک‌تیرانداز استتار شده و مسلسل دستی Trench 1938 هستند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید که آهنگ معروف گروه CCR به نام Born on the Bayou در آن وجود دارد:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Mafia 3 در ۷ اکتبر (جمعه ۱۶ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. توکی گیمز اعلام نکرد که این احتمال هم وجود داشته باشد تا بسته Family Kick-Back مدتی دیگر در دسترس تمامی افراد قرار گیرد.

در اخبار جدید دیگر منتشر شده از بازی، توکی اعلام کرد Mafia 3 دارای بیش از ۱۰۰ موسیقی خواهد بود که شامل The House of the Rising Sun ،Paint It Black ،All Along the Watchtower می‌شود و احتمالا Born on the Bayo هم در لیست آهنگ‌ها وجود دارد. شما می‌توانید ۱۱ آهنگ از Mafia 3 را در این بخش دریافت کنید.

Mafia 3 همچنین نسخه کلکسیونی هم خواهد داشت که شامل کتاب هنری این بازی، پلاک نظامی شخصیت اصلی، زیر لیوانی چرم مصنوعی و موارد دیگر می‌شود که می‌توانید تمام آن‌ها را در این بخش مشاهده کنید.

اگر می‌خواهید نگاه دقیق‌تری به گیم‌پلی داشته باشید، به گیم‌پلی ۲۰ دقیقه‌ای Mafia 3 نگاهی بیندازید که مبارزات، ماشین‌سواری و مخفیگاه‌های جنایی را نشان می‌دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید