یوشیدا باور دارد The Last Guardian شکست نخواهد خورد

۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴

بازی The Last Guardian از سال ۲۰۰۷ در دست ساخت قرار دارد و در طول این سال‌ها، انتظارات شاید بتوان گفت به حد دست نیافتنی‌ای رسیده است.

با این حال، شوهی یوشیدا باورد دارد این بازی شکست نخواهد خورد. او در مصاحبه خود با سایت Gameswelt گفت:

خیر، من نگران نیستم. من به تیم و چشم‌انداز اودا برای این بازی اطمینان دارم. ما بسیار از اینکه بازی به‌زودی عرضه می‌شود و قادر به انجام آن خواهیم بود هیجان‌زده هستیم.

او در ادامه صحبت‌های خود افزود:

بسیاری از افراد در حال صبر کردن هستند. انتظار دارم زمانی که بازی منتشر شود، مردم از آن لذت ببرند.

با توجه به چرخه مشکل‌دار و طولانی مدت توسعه The Last Guardian، از او پرسیده شد آیا سونی تا به حال لغو کردن ساخت این بازی را در نظر داشته یا خیر که یوشیدا در پاسخ گفت:

بازی همیشه در حال توسعه بود اما طولانی‌تر شد؛ به‌خصوص در زمانی که تصمیم گرفتیم از پلی‌استیشن ۳ به پلی‌استیشن ۴ بیاییم. بسیاری از فعالیت‌های مهندسی باید از ابتدا انجام می‌شدند. به‌طوری که این موضوع به طولانی‌تر شدن پروژه کمک کرد!

حال، تیم از اینکه می‌تواند بازی را نشان دهد، بسیار هیجان‌زده است اما ما نمی‌خواهیم داستان را اسپویل کنیم؛ بنابراین چیز زیادی نشان نخواهیم داد. ما قصد داریم مردم واقعا از بازی لذت ببرند.

پس از سال‌ها در دست توسعه و چندین بار تاخیر، تاریخ انتشار The Last Guardian برای ۲۵ اکتبر (سه‌شنبه ۴ آبان) ثبت شده است. یک تریلر از بازی در E3 2016 منتشر شده بود که می‌توانید آن را در این بخش مشاهده کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید