No Man’s Sky در استرالیا رده‌بندی سنی شد

۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷

وب‌سایت استرالیاییِ Classification Board، اکنون عنوان No Man’s Sky را با درجه‌ی PG رتبه‌بندی کرده است و به‌نظر می‌رسد که این بازی جالب، برای همه‌ی سنین مناسب بوده و فاقد هرگونه خشونت و امثال آن است. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر با ما همراه باشید.

همان‌طور که گفته شد، No Man’s Sky درجه‌ی PG را دریافت کرده و در بخش مشاوره‌ی مصرف‌کننده هم گفته شده که دارای تم «ملایم» علمی‌تخیلی و خشونت‌آمیز و تعامل آنلاین است. تعامل آنلاین بسیار منحصر به‌فرد خواهد بود، زیرا احتمال اجرا در شخصیت‌های دیگر بسیار کم می‌شود. جهان No Man’s Sky بسیار بزرگ است و برخورد و ملاقات با دوستان‌تان امری بسیار نادر و کمیاب خواهد بود.

از لحاظ محتوای اصلی و کلی، این عنوان تاثیر ملایمی از خشونت را داراست و بیش‌تر بازی مربوط به گشت و گذار و اکتشافات شماست حتی اگر ذره‌ای گرفتار صحنه‌‌های اکشن شوید. هیچ روایتی از داستان موجود نیست تا بازیکنان بتوانند داستان خود را شکل دهند، مانند عنوان Minecraft. در کل باید گفت که No Man’s Sky، فاقدِ هرگونه بدزبانی، استعمال مواد مخدر، برهنگی یا ارتباط جنسی است.

No Man’s Sky در ۹ اوت ۲۰۱۶ (۱۹ مرداد ۱۳۹۵) در آمریکای شمالی و یک روز بعد آن در اروپا برای رایانه‌های شخصی و کنسول نسل هشتِ پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید