EA maxis: هنوز بازار بازی های PC نمرده است!

PC ، PS3 ، Xbox 360 ، اخبار بازی ، پلتفرم ۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۲۰:۰۱

ناشر ارشد بازی Sim City آقای Kip Katsarelis طی بیانیه ایی اعلام کرده است که هنوز صنعت بازی برای PC رونق دارد و همه چیز به خوبی برای PC پیش می رود.

این بیانیه طی گفتگوی آقای Kip Katsarelis با بخش GI International گفته شده است و ایشان برای این حرف خود مصمم هستند که PC برای بازی کردن هنوز گزینه خوبی است. بلیزارد تقریبا توانست به همگان این قضیه را با انتشار موفقیت آمیز نسخه سوم بازی دیابلو نشان دهد. بازی Sims هم مثالی دیگری در این باره است. در بازار بازی ها هنوز افرادی هستند که منتظر عرضه بازی ها برای PC هستند. ما روی آنها را زمین نخواهیم زد و بازی های ساخته شده را برای PC نیز منتشر خواهیم کرد.

وی افزود:

از اینکه بازی Sims برای کنسول های رایج منتشر می شود بسیار سپاس گزار هستیم. مسلما بازی Sims یک بازی عامه پسند است و در همه جا و بر روی هر پلتفرمی طرفدارهای خاص خود را دارد. این را قبول دارم که صنعت بازی دچار تغییر شده است و ورژن های iphone بازی sims را خیلی از بازیبازها انجام داده اند ولی تجربه ایی  این بازی بر روی PC بسیار با دیگر تجربه ها متمایز است. خب هنوز کار بر روی بازی SimCity 5 به اتمام نرسیده است ولی با تغییرات زیادی شاهد خواهید بود که به احتمال قوی بازیبازها عاشق این بازی و تغییرات خواهند شد.

آقای Katsarelis برای ساخت بازی های Sim City بسیار محتاطانه عمل می کند. وی اهداف و انگیزه خود از ساخت این بازی و ادامه دادن این فرانچایز را سرمایه گذاری برای آینده معرفی کرده است.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید