یوبی‌سافت به‌مناسبت ۳۰سالگی خود، عنوانی رایگان هدیه می‌دهد

۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰

یوبی‌سافت به‌مناسبت ۳۰سالگی خود، هدیه‌ای ویژه برای طرفداران سبک ماجراجویی در نظر گرفته و آن هم، تجربه‌ی رایگان عنوان موفق و محبوب Prince of Persia: The Sands of Time است. در ادامه با ما همراه باشید.

برای مدتی محدود، می‌توانید عنوان تحسین‌شده‌ی سال ۲۰۰۳، Prince of Persia: The Sands of Time را به‌صورت رایگان دریافت و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. درست است؛ اگر از تجربه‌ی این عنوان عقب مانده‌اید یا دوست دارید که آن را بر روی رایانه‌ی شخصی خود تجربه کنید و یا اینکه اصلا نمی‌خواهید بازی رایگانی را از دست دهید، یوبی‌سافت برای‌تان یک بازی فوق‌العاده را به‌صورت رایگان تدارک دیده است. این خبر اوایل دیروز توسط توئیتر به گوش طرفداران رسید و این‌چنین گفته شد:

۳۰سالگی یوبی‌سافت را جشن بگیرید و Prince of Persia: The Sands of Time را به‌صورت رایگان بر روی رایانه‌ی شخصی‌تان دریافت کنید. برای دریافت آن، به ubisoftclub.com مراجعه کنید.

Ubisoft (@Ubisoft) June 20, 2016

هنوز زمان رایگان‌بودن این عنوان مشخص نیست، پس به‌حساب کابری یوپلی خود با حساب یوبی‌سافت کلاب متصل شوید و این هدیه‌ی عالی را تا قبل از اتمام مهلت آن دریافت کنید و از تجربه‌ی آن لذت ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید