تیزر عنوان Spider-Man با موتور بازی پردازش و برروی پلی‌استیشن۴ فعلی اجرا شده است

۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

در کنفرانس سونی در E3 2016 تیزر زیبا و جالب توجهی از عنوان جدید Spider-Man که به وسیله استودیوی اینسامنیاک گیمز ساخته می‌شود به نمایش گذاشته شد و با توجه به شایعات پلی‌استیشن۴ نئو خیلی‌ها تصور می‌کردند که این بازی برروی این کنسول اجرا شده است و با موتور گرافیکی اصلی بازی پردازش نشده است اما باید بگوییم که اینگونه نیست. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

سازنده بازی، استودیوی اینسامنیاک گیمز دست به کار شده تا به این شایعات پایان دهد:

بازی با موتور گرافیکی اصلی، به صورت Real Time و برروی کنسول پلی‌استیشن۴ فعلی اجرا شده است و برروی پلی‌استیشن۴ پیشرفته اجرا نشده است.

— Insomniac Games (@insomniacgames) June 19, 2016

استودیوی اینسامنیاک گیمز پیش از این با عنوان Ratchet & Clank نشان داده بود که سخت افزار پلی‌استیشن۴ را به خوبی می‌شناسد و می‌تواند جلوه‌های بصری خوبی خلق کند اما در کل به دلیل موج حرف و حدیث‌های کنسول‌های میان نسلی، بسیاری از بازی‌بازان تصور می‌کنند که بازی‌ها برروی کنسول‌های پیشرفته اجرا می‌شوند. در کنفرانس مایکروسافت که بیشتر بازی‌ها برروی اکس‌باکس‌وان اس اجرا شد اما این در حالی بود که این کنسول معرفی شده بود اما فعلا خبری از معرفی درست و حسابی پلی‌استیشن۴ نئو نیست. باید منتظر ماند و دید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید