به نظر می‌رسد محتواهای الحاقی زیادی برای عنوان Injustice 2 منتشر شود

۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶

اگر طرفدار سبک مبارزه‌ای باشید و بازی‌های استودیوی NetherRealm را نیز دنبال کرده باشید، می‌دانید که این استودیو همیشه محتواهای الحاقی زیادی را برای عنوان‌های خود منتشر می‌کند. طبق صحبت‌های اد بون، مدیر این استودیو، به نظر می‌آید عنوان Injustice 2 نیز از این قاعده پیروی کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اد بون در مصاحبه با IGN در این رابطه توضیح می‌دهد:

یکی از کارهایی که در حال انجام و پیشبرد آن هستیم و می‌خواهیم با هر بازی آن را بیشتر نیز ادامه دهیم، پشتیبانی از یک بازی به مدت طولانی است. با محتواهای الحاقی شخصیت‌ها، ما چهار عدد با Mortal Kombat 2011، شش عدد با Injustice و هشت عدد با Mortal Kombat X محتوای الحاقی داشتیم و می‌خواهیم این الگو را با Injustice 2 ادامه دهیم.

آقای اد بون همچنین تاکید کردند که استودیوی NetherRealm در رابطه با Injustice 2 فعال تر و جدی تر از بازی‌های گذشته است. البته ایشان اشاره نکردند که قرار است تقریبا چند محتوای الحاقی را در عنوان Injustice مشاهده تجربه کنیم.

به نظر شما چه شخصیت‌هایی از طریق محتوای الحاقی برای عنوان Injustice 2 در دسترس خواهند بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید هر چند شاید فکر کردن به این موضوع از هم‌اکنون زود باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید