اولین تصاویر از عنوان Berserk منتشر شد

۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۲

کویی تکمو عنوان جدیدی را در دست ساخت دارد که با نام Berserk (در ژاپن به صورت Berserk Musou) شناخته می‌شود. حال، اولین تصاویر از این بازی منتشر شده و البته تاریخ انتظار ژاپنی آن نیز مشخص شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

عنوان Berserk در تاریخ ۲۱ سپتامبر برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳ و پلی‌استیشن‌ویتا در ژاپن منتشر خواهد شد. اولین تصاویر بازی نیز به صورت اسکن شده در اختیار ما قرار گرفته است که می‌توانید آن‌ها را در زیر مشاهده کنید. انتظار می‌رود که رونمایی رسمی از بازی در ۲۳ ژوئن صورت بگیرد پس منتظر اطلاعات بیشتر باشید. اما شاید بپرسید که آیا نسخه غربی نیز در کار است که باید بگویم بله؛ نسخه غربی شامل نسخه پلی‌استیشن۳ نمی‌شود اما نسخه رایانه‌های شخصی‌ (استیم) و پلی‌استیشن۴ منتشر خواهد شد.

                 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • امینم یه آهنگ به این اسم داره خیلی باحاله

  0
  0
 • ziro گفت:

  اقا این شمشیرش منو کشته
  چجوری بلندش میکنه.

  0
  0
 • reza5287 گفت:

  من انیمه این بازی رودیدم واقعا شاهکاریه واسه خودش، امیدوارم بازیش هم بتونه عین انیمه ش باشه

  0
  0
 • false savior گفت:

  از این انیمه یه سری هم روی ps2 اون زمان عرضه شد.
  این بازی هم درست مثل انیمه و نسخه ps2 فکر کنم از خشونت و صحنه های +۱۸ و تابو شکنی های زیادی برخوردار باشه.
  هم انیمه و هم بازیش جو بد و مریض گونه ای داشت.
  حالا بماند که هر بچه ده دوازده ساله ای که از راه میرسه یه دور یا بازیش رو تموم میکنه یا میشینه پای انیمه اش.

  0
  0
 • آرین گفت:

  لامصب مانگاش بعد ۳۰ سال هنوز داره میاد Neutral

  0
  0
 • A.F.A گفت:

  وقتی عنوان پست رو دیدم خوشحال شدم.ولی در ادامه که نام تکمو رو بعنوان ناشر مشاهده کردم،بی درنگ یه نسخه دیگر از سری Warriors جلوی چشمانم امد.
  سری جنگجویان سری بدی نیست،برزرک هم با ۲۰ و خورده ای سال داستان و کلی نبرد که همگی میتونن به بهترین شکل در فرم مبارزه های سری جنگجویان پیاده سازی بشن،شاید واقعا ایده الی برای این سری باشه.
  ولی از اونطرف،برزرک بغیر از مبارزه های خشن و با شکوهش،از شخصیت پردازی و داستان بسیار بسیار قدرتمندی برخورداره که خودش میتونه دست مایه ساخت یه بازی نقش افرینی بسیار بزرگ در مایه های اولین اربابان تاریکی قرار بگیره.ولی افسوس که فعلا باید به نسخه جنگجویان استودیو امگا بسنده بکنیم.ازبین انیمه هایی که فرصت بازی شدن بهشون داده شده،خوش شانس ترینشون ناروتو بوده.سایبر کانکت ۲ با اقتباس واقعا زیبای خودش از این مانگا،بهترین بازیه اقتباسی از یه مانگا رو ساخت.بازی های متعدد وان پیس و بلیچ چندان چنگی به دل نمیزنند و برزرک هم بجای یک بازی عظیم اسطوره ای،قراره یه نسخه دیگر به دریای پرتعداد سری جنگجویان اضافه بکنه.
  نه به انیمه اثر،که بعد از اقتباس واقعا خوب VAP دیگه ادامه پیدا نکرد(بغیر از سه فیلم سینمایی این چند سال که همون خط داستانی اولین انیمه را پوشش میدادند)و حالا هم این اقتباس.

  0
  0
 • dark life گفت:

  بابا این خیلی نامردیه .منم بازیشو میخوام چرا فقط ps Big Frown من عاشق انیمه اش هستم چرا واقعا

  0
  0