بتسدا دلیل رایگان‌نبودن The Elder Scrolls 5: Skyrim Remastered برای کنسول‌های نسل هشت را توضیح داده است

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵

نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی The Elder Scrolls 5: Skyrim هفته‌ی گذشته در E3 2016 معرفی شد و همچنین گفته شد که این عنوان برای رایانه‌های شخصی رایگان خواهد بود، در صورتی که نسخه‌ی اصلی بازی را داشته باشید. بتسدا اکنون توضیح داده که چرا دارندگان ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ نمی‌توانند از این قابلیت برخوردار باشند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

پیت هاینز از بتسدا، این موضوع را در پاسخ به یکی از طرفدران بازی در توئیتر، توضیح داده است. او اساسا گفته که این بازی برای رایانه‌های شخصی رایگان خواهد بود، زیرا دارندگان آن، در حال حاضر به بافت‌های با وضوح بالا دسترسی دارند، درحالی که اگر آن را برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ خریداری کنید، بازی جدیدی خواهد بود که با نسخه‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ مقایسه می‌شود. او در توئیتر چنین گفته است:

ما این بازی را برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ موجود خواهیم ساخت و در حال حاضر، این عنوان برروی رایانه‌های شخصی با وضوح تصویر بالا در دسترس است.

او بعدا گفت که The Elder Scrolls 5: Skyrim Remastered برای کنسول‌داران با قیمت ۶۰ دلار خواهد بود زیرا به سیستم‌های جدیدتر مهاجرت می‌کنند. این طرفدار که راجع به رایگان‌نبودن این عنوان برای کنسول‌ها سوال کرده بود، همچنین گوشزد کرد که نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی Dishonored بر روی ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ از ۶۰ دلار کم‌تر بود. هاینز هم فقط اشاره کرد که هر بازی، با دیگری متفاوت است و هنوز قیمت The Elder Scrolls 5: Skyrim Remastered همان ۶۰ دلار است. اساسا، هاینز تاکید کرده که نسخه‌ی ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ این عنوان، تجربه‌ی جدیدی است و به همین دلیل، برای دریافت آن باید با قیمت کامل خریداری شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید