کوجیما می‌گوید تریلر Death Stranding نمایشگر نسخه نهایی بازی بود

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۷

اولین تریلر از بازی جدید کوجیما که Death Stranding نام داشت، قطعا منحصر به‌فرد بود و سوالات زیادی را به جای گذاشت. در حالی که کوجیما آماده پاسخ دادن به سوال‌ها نیست، به‌تازگی در یکی از مصاحبه‌های خود صحبت‌های بیشتری در رابطه با بازی کرده است.

کوجیما در مصاحبه خود با سایت یوروگیمر، تایید کرد ماهی‌های مرده، نهنگ‌ها و نورمن ریداس در بازی حضور خواهند یافت:

این تریلر در واقع یک نماینده بود! چیزی که در آن می‌بینید در بازی هم وجود خواهد داشت.

کوجیما همچنین افزود تریلر بازی از سرنخ‌های زیادی پر شده است. او با این هدف تریلر را طراحی کرد تا مردم را در کنار یکدیگر راجع بحث در رابطه با اینکه چه مفهومی دارد جمع کند.

وی در صحبت‌های خود گفت:

نکات بسیار زیاد و پنهانی در تریلر وجود دارد. اینکه مردم جهان راجع به مفهوم احتمالی آن بحث کنند، جزء هدف قرار داشت. این چیزی بود که می‌خواستم اتفاق بیفتد.

کوجیما در ادامه حرف‌های خود افزود:

بازی Death Stranding کمی به زمان بیشتری برای اتمام نیاز خواهد داشت اما بازی در حال حاضر برای من آغاز شده است. من با مردم به عقب و جلو می‌روم تا این تعامل، این ارتباط با مردم و این بحث‌ را داشته باشم.

کوجیما در حال حاضر از همه چیز دوری می‌کند چراکه گفتن آن‌ها می‌تواند مانند این باشد که به شما گفته شود چه کسی درون یک رمان رمز و راز قاتل است.

در ادامه می‌توانید چیزهای دیگری که کوجیما برای تریلر Death Stranding تایید کرده است را مشاهده کنید:

  • آن بچه یک کلون از شخصیت ریداس نیست.
  • کوجیما راجع به علامت‌های دور گردن ریداس و اینکه شاید آن‌ها بدین معنی باشند که او از یک سیاه چاله سقوط کرده است می‌گوید: چیزی که قصد دارم بگویم این است که می‌خواهم مردم آن … را پیدا کنند.
  • تریلر به کونامی، کارفرمای سابق کوجیما، هیچ اشاره‌ای ندارد و کوجیما می‌گوید: در رابطه با کونامی؟ من فکر می‌کردم مردم به آن ربط دهند اما هیچ ارتباطی وجود ندارد.

در طول این مصاحبه، کوجیما همچنین تایید کرد Death Stranding در توسعه کامل قرار ندارد و تا زمانی که برای موتور بازی تصمیمی گرفته نشود، چنین چیزی تغییر نخواهد کرد اما موتور بازی قرار است به‌زودی تعیین یابد. کوجیما برای پیدا کردن یک موتور ترد پارتی برای بازی خود به دور دنیا سفر کرده گرچه هنوز معلوم نیست کدام موتور را برای Death Stranding انتخاب می‌کند.

کوجیما در هفته گذشته طی کنفرانس سونی در E3 2016 بازی Death Stranding را تایید کرد اما کوجیما گفته بازی او هنوز بسیار از زمان انتشار خود فاصله دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید