سی‌دی‌ پراجکت‌ رد می‌گوید کنسول نینتندو NX خارق‌العاده خواهد بود (بروزرسانی)

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸

مدیر روابط عمومی استودیو سی‌دی پراجت رد اعلام کرد آن‌ها «چیزهایی» درباره کنسول نینتندو NX می‌دانند. با ما در ادامه همراه باشید.

فابین ماریو دوهلا، مدیر روابط عمومی استودیو سی‌دی پراجت رد، به یک شبکه گفته است که NX «خارق‌العاده» خواهد بود. او گفت:

خارق‌العاده خواهد بود. به‌عنوان یک توسعه دهنده [سی‌دی پراجکت رد] می‌توانید به سخت‌افزار دسترسی داشته باشید و هر کس [در سی‌دی پراجکت رد] به آن امید دارد. ما چیزهایی میدانیم.

مقایسه بین توسعه‌دهندگان ژاپنی و اروپایی به کنسول Wii ختم شد و دولا ادامه داد:

در ژاپن…آن‌ها فکر می‌کردند که خیلی خوب است…ولی اروپایی‌ها مدت بیشتری طول کشید [تا با آن سازگار سوند]…ولی چیزی که از NX [از طرف توسعه‌دهندگان] به گوش‌ می‌رسد تماما خوب است.

در این زمان، مجری اشاره کرد که سخت‌افزار این کنسول از ایکس‌باکس جدید بسیار ضعیف‌تر خواهد بود.

دوهلا پاسخ داد:

من فکر میکنم این امر [برای نینتندو] اهمیت زیادی در آینده نداشته باشد. آیا [NX] می‌تواند از ایکس‌باکس جدید قوی‌تر باشد؟ دیدگاه واقع‌گرایانه نسبت به مسئله داشته باشیم: آیا نینتندو قادر است کنسولی قوی‌تر از ایکس‌باکس جدید بسازد؟ آیا مقرون به‌صرفه است؟ آیا آن‌ها به تاسیسات صنعتی، منابع و غیره دسترسی دارند؟…[دوهلا چندین بار سرش را به نشانه نهی تکان می‌دهد] و چه چیزی نتیجه مثبت این موضوع خواهد بود؟ چه کسی قرار است برایش بازی بسازد؟

هنگامی که سوال شد چه نوع کنسولی خواهد بود، دوهلا گفت «خارق‌العاده خواهد بود!»

بروزرسانی: در توئیت‌های متعددی، دوهلا گفته است که مسائل و گفت‌وگوهای ذکرشده در رابطه با NX، از طرف مصاحبه‌کننده اغراق‌آمیز گشته اند. به‌احتمال زیاد این صحبت‌ها برای جلوگیری از ایجاد جو نامناسب علیه اوست. زیرا به‌زبان آوردن موفقیت کنسولی که هنوز به بازار نیامده امری غیرمطمئن است و در صورت عدم موفقیت آن، جوی منفی علیه او و سی‌دی پراجکت رد ایجاد خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید