E3 2016 | بتای مادهای Fallout 4 در پلی‌استیشن ۴ دارای مشکلات جدی است

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶

مادهای بازی Fallout 4 در ماه مِه برای ایکس‌باکس وان دردسترس قرار گرفتند و حالا خود را برای میزبانی از دارندگان پلی‌استیشن ۴در اواخر ماه آماده می‌کنند. قبل از عرضه، بتزدا بروزرسانی را برای «کیت ساخت (Creation Kit)» نسخه رایانه‌های شخصی Fallout 4 منتشر کرد تا بازی را برای بتای بسته مادهای بازی در پلی‌استیشن ۴ آماده کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند آخرین بروزرسان را دریافت کنند تا قادر به ارسال مادهای پلی‌استیشن ۴ به وبسایت بتزدا شوند. اگرچه همانطور که در وبسایت بتزدا ذکر شده است، مادهای پلی‌استیشن ۴ دارای مشکلات محسوسی است که باید از آن‌ها پرهیز کرد.

این مشکلات قابل‌توجه شامل کارنکردن فایل‌های صوتی در پلی‌استیشن ۴ و محدودیت حجم ۹۰۰ مگابایتی می‌شود. برای مثال، محدودیت حجم مادها در ایکس‌باکس وان ۲ گیگابایت است.

مشکل دیگر این است که مادهای Fallout 4 در پلی‌استیشن ۴ ممکن است به مشکلات حافظه و پردازشی دچار شوند. البته بتزدا می‌گوید در حالی همکاری با سونی است تا پیش از عرضه کامل ماد‌ها تمام مشکلات شناخته‌شده را رفع کند. همچنین بروزرسان کیت ساخت بازی در حساب استیم دارندگان رایانه‌های شخصی در دسترس است که شامل «بهبودهای کلی و رفع باگ‌ها» نیز می‌شود. می‌توانید لیست تغییرات و همچنین مشکلات مادها در پلی‌استیشن ۴ را در پایین مشاهده نمایید:

قابلیت‌های جدید و بهبودها

  • ارسال مادها به وبسایت بتزدا نیازمند مالکیت Fallout 4 از طریق حساب بتزدا مرتبط با شبکه استیم می‌باشد
  • بهبودهای کلی و رفع باگ‌ها

مشکلات شناخته‌شده با مادهای پلی‌استیشن ۴

  • بافت‌های رایانه‌های شخصی استفاده شده است. مشکلات پردازش و حافظه ممکن است رخ دهد. ما در حال همکاری با سونی هستیم تا در بروزرسانی‌های آینده «پردازش بافت‌های بهینه» را به بازی اضافه کنیم.
  • فایل‌های صوتی کار نمی‌کنند. فرمت صوتی پلی‌استیشن ۴ یک فرمت به‌خصوص است. ما درحال کار با سونی هستیم در آپدیت‌ بعدی پشتیبانی از فایل‌های صوتی را به بازی اضافه کنیم.
  • حجم مادهای پلی‌استیشن ۴ در حال حاضر به حدود ۹۰۰ مگابایت محدود شده اند. لطفا مادهای با حجم بیشتر را ارسال نکنید. ما درحال همکاری با سونی هستیم تا این محدودیت را کمتر کنیم.

بتزدا می‌گوید بتای بسته مادهای Fallout 4 برای پلی‌استیشن ۴ «نزدیک» است. همچنین توسعه‌دهنده بازی می‌گوید شما با ساخت یک ماد در رایانه شخصی و ارسال آن به وبسایت بتزدا، به انجمن‌های بتای بسته مادهای پلی‌استیشن ۴ دعوت می‌شوید و می‌توانید «در آزمایش و تست مادها همکاری داشته باشید.»

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید