مدیر عامل تیک-تو نسبت به توسعه‌ی نینتندو ان‌ایکس هیجان‌زده است

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹

استراس زلنیک، مدیرعامل تیک-تو، در مصاحبه‌ی جدیدی که انجام داده، خود را نسبت به نینتندو ان‌ایکس علاقه‌مند نشان داده و مشتاق عناوینی است که این کنسول به ارمغان خواهد آورد. جهت کسب جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

وب‌سایت The Street، به‌تازگی مصاحبه‌ای با استراس زلنیک ترتیب داده و نظر او را درمورد نینتندو ان‌ایکس پرسیده است. با توجه به پاسخ‌های او، به نظر می‌رسد که وی به پشتیبانی از این کنسول در آینده امیدوار است. او در طی مصاحبه گفته است:

این می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. شما هرگز نمی‌خواهید نینتندو را به شمار بیاورید. آن‌ها آرام و بی‌سر و صدا به جلو می‌روند، در حالی که بعد به بازار می‌آیند و کارهای هیجان‌انگیزی انجام خواهند داد. ما هیجان‌زده و علاقه‌مند هستیم و آنچه نینتندو قصد انجام آن در آینده را دارد، دنبال می‌کنم.

به نظر می‌رسد که تیک-تو، هیچ بازیِ در حال توسعه‌ای ندارد؛ اما در مورد نینتندو ان‌‌ایکس هیجان‌زده است و شاید محبوب‌‌ترین عناوین خود را بر روی این کنسول منتشر کند. آن‌ها منتظر نینتندو ان‌ایکس بوده و آن را دنبال می‌کنند که شاید چیز خوبی از آن حاصل شود.

تیک-تو، شرکت مادر و مسئول ناشرانی نظیر راک‌استار گیمز و توکی گیمز است. ممکن است که عناوینی نظیر NBA 2K و WWE 2K در آینده برای نینتندو ان‌ایکس منتشر شوند. همچنین عناوین راک‌استار هم می‌توانند برای نینتندو ان‌ایکس منتشر شوند؛ مانند Grand Theft Auto که تا کنون برای Wii و Wii U عرضه نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید