تماشا کنید: نمایشی ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Vampyr

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴

دونت‌نود با همکاری فوکس هوم اینتراکتیو، بازی Vampyr را به نمایشگاه E3 2016 آورده بودند و حال ما شاهد انتشار نمایشی کامل از این عنوان هستیم. برای تماشای ویدئو با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ویدئویی که در انتهای مطلب مشاهده می‌کنید، توسط سایت IGN تهیه شده است و ۱۱ دقیقه از گیم‌‌پلی بازی Vampyr را نشان می‌دهد.

وقایع Vampyr که ساخته استودیو دونت‌نود اینترتیمنت است، در سال ۱۹۱۸ و شهر لندن دنبال می‌شود و بازیکنان در آن هدایت نقش شخصیتی به نام  Dr. Jonathan Reid را بر عهده خواهند داشت. این فرد که به تازگی تبدیل به یک خون‌‌آشام شده، یک پزشک است و در مسیری دوگانه‌ بین برطرف کردن نیازهای هیولاهای درون خود و قسمی که به عنوان یک پزشک خورده در مانده است.

به عنوان یک Vampyr شما بایستی مردم را برای بقا خود قربانی کنید. برای اینکه بتوانید پیشرفت کنید، تغذیه کردن از خون مردم کار معمول شما خواهد بود و این مهم در نهایت، منجر به آزادسازی قدرت‌های ماورایی Vampyr خواهد شد که همگی آنها برای بقا، مبارزه و متقاعد کردن دیگران لازم هستند.

در بازی Vampyr، تصمیمات شما بی نتیجه نخواهند ماند؛ به قتل رساندن هر فرد تاثیرات خودش را بر روی لندن خواهد گذاشت و شما باید با نتیجه کارهای خود روبرو شوید.

Vampyr در سال ۲۰۱۷ برای ‌ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های عرضه می‌شود. اطلاعت بیشتری از این عنوان در نمایشگاه E3 2016 منتشر خواهد شد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید