سونی جزئیاتی جدید از God of War به علاوه یک تصویر متحرک از بازی منتشر کرد

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲

شرکت سرگرمی‌ها سونی، امروز بالاخره وب‌سایت رسمی God of War را تاسیس کرد و به علاوه‌ی ارائه‌ی اطلاعات و جزئیات جدید از داستان بازی، تصویری متحرک و زیبا از این عنوان منتشر کرد. در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده توسط سونی را مطالعه کنید.

همان‌طور که گفته شد، سونی جزئیاتی از داستان و محیط بازی منتشر کرده که به شرح زیر است:

 

آنچه در پیش نهفته است:

این یک آغاز جدید برای کریتوس خواهد بود. زندگی به عنوان یک مرد معمولی، به دور از سایه‌ی خدایان، او به دنبال تنهایی در سرزمین‌های ناشناخته‌ی اساطیر اسکاندیناوی است. با هدفی جدید و پسرش در کنار او، کریتوس باید برای بقا مبارزه کند، زیرا نیروهای قدرت‌مند او را تهدید کرده‌اند که در زندگی جدیدی که آغاز کرده، اختلال ایجاد کنند.

یک شروع تازه:

انتقام او از خدایان Olympus، به مراتب در پشت سر اوست. کریتوس، اکنون به عنوان یک مرد معمولی در سرزمین‌های خدایان اساطیر اسکاندیناوی و هیولاها زندگی می‌کند. شرایط سختی است، دنیای بی‌رحمی که کریتوس برای زنده‌ماندن، باید مبارزه کند… و به فرزند خود هم بیاموزد تا مثل آن عمل کند.

شانس دوم:

به عنوان یک مربی و حامیِ پسری مصمم برای کسب احترام و حرمت خود، کریتوس با فرصتی غیرمنتظره برای کنترل و تسلط‌‌یافتن بر خشم خود مواجه می‌شود که مدت‌هاست به او گفته شده است. با سوال از اصل و نسب تاریک کریتوس، او به پسر خود گفته که امیدوار است تا کم‌و‌کاستی‌های گذشته را جبران کند.

Midgard و فراتر از آن:

با قرارگیری در داخل جنگل‌ها، کوه‌ها و نواحی افسانه‌ها و فرهنگ اساطیر اسکاندیناوی، عنوان God of War دارای یک محیط مجزای جدید با مجموعه‌ی موجودات، هیولاها و خدایان خود خواهد بود.

 درگیری فیزیکی:

با دوربین آزادِ بر روی شانه‌ی کریتوس، دید شخصیت نزدیک‌تر از همیشه می‌شود؛ مبارزات در God of War، نزدیک، دیوانه‌وار و پایدار هستند. تبر قدرت‌مند کریتوس، جادویی و چند وجهی بوده که سلاحی وحشیانه است و به عنوان ابزاری برای اکتشافات هم محسوب می‌شود.

این بود از توضیحات جدید سونی، همچنین می‌توانید از اینجا تصاویر جدیدی که به تازگی منتشر شده را مشاهده کنید. همان‌طور که گفته شد، سونی تصویر متحرکی جدید از بازی منتشر کرد که شما را به دیدن آن دعوت می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید