گزارش: پلی‌استیشن نئو تا قبل از پایان سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸

طبق جدیدترین گزارشاتی که از مدل قدرتمند‌تر پلی‌استیشن ۴ که با نام نئو شناخته می‌شود بدست آمده‌اند، کنسول نامبرده تا پایان سال میلادی جاری، عرضه خواهد شد. این بدین معنی است که سونی، کنسول ارتقا یافته خود را زودتر از مایکروسافت ارائه خواهد کرد. با ما همراه باشید.

سایت یوروگیمر مدعی است”منابع مختلفی” برای آنها تایید کرده‌اند که پلی‌استیشن نئو تا قبل از پایان سال ۲۰۱۶ به بازار خواهد آمد. همچنین گفته شده “اگر این اتفاق بیفتد، خیلی جالب خواهد بود که هر چه زودتر ببینیم بازی‌سازان چطور از منابعی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، استفاده خواهند کرد و آیا اینکه رزولوشن ۴K آیا واقعا تمرکز این دستگاه جدید است یا خیر”.

اندرو هاوس که به عنوان مدیرعامل و رئیس سونی شناخته می‌شود، قبل از برگزاری نمایشگاه E3 2016 رسما در دست تولید بودن پلی‌استیشن نئو را تایید کرد؛ کنسولی که طبق گفته‌های این فرد، بازی‌ها بر روی آن به دلیل دارا بودن سخت افزار قوی‌تر زیباتر خواهند بود.

سونی مدعی است که این دستگاه بدین منظور معرفی شده تا مخاطبین اصلی از کنسول خود، به سمت رایانه‌های شخصی نروند با این حال باید ببینیم سازندگان چطور از ظرفیت این دستگاه استفاده می‌کنند. اندرو هاوس معقتد است که این افراد کار اضافه اما قابل مدیریت خواهند داشت.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید