تصاویر و اطلاعات جدید از بسته گسترش دهنده Warzone Firefight بازی Halo 5

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۱

در حالیکه همچنان در انتظار اعلام تاریخ عرضه بسته گسترش دهنده جدید بازی Halo 5 هستیم، ۳۴۳ ایندستریز تصاویر و اطلاعات جدیدی از این بسته رایگان منتشر کرد. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

در اطلاعیه جدید استودیوی ۳۴۳ ایندستریز، چند محتوای جدید و بسته‌های Req معرفی شدند.  همانطور که در اطلاعیه‌های قبلی این شرکت اعلام شده بود این بسته شامل مادهای جدیدی نظیر Warzone Firefight برای بخش چندنفره و Score Attack برای بخش تک‌نفره می‌باشد.
این بسته همچنین ۳ نقشه جدید که دوتای آنها مربوط به Warzone و یکی دیگر مربوط به Arena خواهد بود به این بازی اضافه خواهد کرد.

این استودیو همچنین در مورد چشم انداز جدید نقشه (Warzone) اعلام کرد که مربوط به یکی از مستعمرات انسان‌ها در Meridian می‌باشد که بطور خاص بعنوان یک مرکز استخراج معدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۳۴۳ همچنین نکات اجمالی که در پیروزی در این نقشه کمک می‌کنند، اعلام کرد:

یکی از نکات کلیدی و استراتژیک استفاده از مسیرهای مختلف کناری است که در زمین مخفی شده‌اند تا بوسیله آن در موقعیت برتری قرار داشته باشید. کلیه طراحی‌های انجام شده به بازیکنان هر دو سمت درگیر نبرد امکانات بیشتری را برای نبرد با حریفشان قرار می‌دهد که آیا آنها به سمت اهدافشان در حرکت هستند یا در یک خط موقعیت خود را در مرکز حفظ کرده‌اند. اکنون امکانات بیشتری برای دفاع از مرکز در اختیار بازیکنان قرار دارد.

در چشم‌انداز نقشه، بازیکنان امکان انتخاب و در اختیار گرفتن سلاح‌های قدرتمند را خواهند داشت یا آنکه انتخاب کنند که کنترل وسیله‌ای را در اختیار گرفته و از نیروهای خود دفاع کنند. همه اینها فرصت‌های هیجان انگیز جدید تکامل یافته در Warzone هستند و ما مشتاق دیدن استراتژی‌ها و تاکتیک‌های جدیدی هستیم.

یک Forge Canvas جدید نیز به نام Tidal به این بازی افزوده خواهد شد که علت این نام‌گذاری احتمالاً این بوده است که موقعیت آن در نزدیکی آب می‌باشد.

سرانجام استودیوی ۳۴۳ تصاویری از نقشه Warzone بازی Halo 5 منتشر کرد که در زیر آنها را مشاهده خواهید کرد:

بسته Warzone Firefight بازی Halo 5 هفتمین بسته رایگان این بازی است. بسته The Battle of Shadow and Light در ماه نوامبر، بسته Cartographer’s Gift در ماه دسمابر، بسته Infinity’s Armor در ماه ژانویه، بسته Hammer Storm در ماه فوریه، بسته‌های Ghosts of Meridian و Hog Wild در ماه آوریل عرضه شدند. طبق اعلام استودیوی ۳۴۳ بسته Warzone Firefight بزرگترین و قابل‌توجه‌ترین بروزرسان این بازی می‌باشد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید