E3 2016| دلیل استفاده از بازیگران جدید در بازی Halo Wars 2

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۴

با نمایش تریلر خیره کننده‌ بازی Halo Wars 2 در نمایشگاه E3، شاید این سوال برای شما ایجاد شده باشد که شخصیت‌های Cutter و Anders نسبت به نسخه Halo Wars سال ۲۰۰۹ تغییراتی داشته اند اما علت این تغییرات چه بوده است؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

استودیوی ۳۴۳ ایندستریز در این مورد اعلام کرد:

مسائل تکنیکی دلیل این تفاوت بودند. تمام زرق و برق اولین بازی Halo Wars که شامل شخصیت‌ها هم میشد توسط استودیوی بلار افکت‌گذاری شده و به نوعی می‌توان گفت که ساختگی بودند و بطور موثری از بحث زیباشناسی آنها دست کشیده شده بود. برای خلق شخصیت‌های سال ۲۰۰۸، از تکنولوژی سال ۲۰۰۷ استفاده شده بود و در آن زمان عالی بنظر می‌رسیدند اما از آن زمان صنعت دچار تغییراتی شده و از لحاظ هندسی پیشرفت‌های رو به جلویی داشته است و به‌خوبی امکان ذخیره جزئیات صورت و عملکرد آن را فراهم می‌کند.کاری که اکنون صورت می‌گیرد این است که عملکرد حالات صورت بجای شبیه‌سازی آنها ذخیره می‌شود و نتیجه نهایی اکنون خیلی بهتر شده و مردم را واقع‌پذیرتر می‌کند چون آنها انسان‌های واقعی هستند.

بازیگر جدید شخصیت Cutter اکنون گیدئون اِمری می‌باشد که همچنین در بازی‌های Call of Duty: Advanced Warfare و Battlefield 3 هم حضور داشته اما بدلیل گذشت ۲۸ سال از زمان بازی Halo Wars، چهره او مسن‌تر دیده می‌شود. بازیگر جدید شخصیت Anders نیز توسط فی کینگزلی که در بازی Mirror’s Edge Catalyst نیز حضور دارد بازی می‌شود، طبق اعلام استودیوی ۳۴۳ کینگزلی در شخصیت Anders غرق شده و از عملکرد آن رضایت کامل دارند.

این استودیو ادامه داد:

شما اجرای او را بسیار دوست خواهید داشت زیرا علاوه بر احترام گذاشتن به شخصیت اصلی، در نقش خود قرق شده است با اینکه ما کیم مای گست را بسیار دوست داشتیم، برنامه ریزی با چالش آفرین بود. ما از اضافه شدن فی و گیدئون به خانواده Halo خوشحال و هیجان زده‌ایم و نمی‌توانیم صبر کنیم تا چیزهای بیشتری از داستان و کارهای سینمایی استودیوی بلار در Halo Wars 2 را به شما نشان دهیم.

طبق اعلام و تایید این استودیو بازی Halo Wars 2 شامل بخش co-op خواهد بود اما هیچگونه قابلیت بازی بین پلتفرمی بین ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی در این بازی وجود نخواهد داشت گرچه این بازی یک بازی Play Anywhere بوده و معنی آن این است که با خرید نسخه ایکس‌باکس‌وان نسخه رایانه‌های شخصی را نیز به رایگان در اختیار خواهید داشت و برعکس.
در ابتدا قرار بود که این بازی در سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما طبق برنامه‌ریزی جدید، اکنون در ماه فوریه سال ۲۰۱۷ انتشار خواهد یافت.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • messi game فن کریتوس گفت:

  این بازی فوق العادست از انحصاری زیبا تون لذت ببرید.تریلرشم خیره کننده بود Wink Wink Wink In Love In Love

  0
  0
 • یکی از دوستانی که بازی کردن میتونن یکم در باره گیمپلی و نوع کنترل بازی با دسته یه توضیح مفید مختصری بده،لطفاً؟

  0
  0
  • joule گفت:

   خب بالاخره فرصت شد درباره بازی توضیح بدم! با تشکر از دوست کاراگاهمون!
   بازی سیستم مشابهی با بازی هیلو وارز یک داره، سیستم هدایت سربازان به عینه از روی اون برداشته شده
   سه نوع نیرو داریم:سرباز،ماشین،هوایی
   بازی از سیستم سنگ کاغذ قیچی پیروی میکنه،یعنی ماشین ها به سربازها غلبه دارن، نیروهای هوایی به ماشین ها و سربازها به نیروهای هوایی
   این بین بعضی از وسایل هستن که انحصاری از بین بردن یک نیرو هستن، مثلا یک نوع ماشین هست که که فقط برای از بین بردن نیروهای هوایی استفاده میشه، این نیروها قواعد سنگ کاغذ قیچی رو به هم میریزن و از اونا پیروی نمیکنن.
   کلا ۶ نوع لیدر داریم که توی بتا فقط با دوتاش سر و کار داریم کاتر و اندرس
   کاتر لیدر انسان هاست و اندرس کانویننت ها، بازی در تفکیک این دو گروه از هم به خوبی عمل کرده و هیچوقت حس مشابهی در بازی با این دو لیدر ندارید و خیلی متنوعه( راحت تر بگم تفاوت این دوتا فقط ظاهری نیست!)
   هر دو لیدر کامندر پوینت های خاص ( و بعضی موارد مشترک) خودشون رو دارن، برای کاتر کامندر پوینت های ابتدایی بیشترین رو سرعت بازی شما تاثیر میزاره درصورتی که برای اندرس در قیمت موارد مصرفی در ساختمان ها( برای همینه من اندرس رو ترجیح میدم!)
   استراتژی های پیشنهادی برای دف مچ: این بازی استراتژی مبارزه دو علیه دو و پیروزی در بازی به همکاری شما با یارتان بستگی داره، اگه به تنهایی حمله کنید اصولا شکست میخورید
   استراتژی مطلوب من اینه که یکی از یارها فقط رو ساختماشین و دیگری رو هواپیما تمرکز کنه،اول از همه گاراژ خودتونو به لول سه برسونید و تا میتونید ماشین(اونایی که برای ضد هوایین رو نه!عادی ها رو!) بسازید و یارتان همین کار رو برای هواپیما انجام بده بعد حمله کنید. چیزی که توی این بازی خیلی ها بهش توجه نمیکنن اپگرید مکان های ساخت ادوات جنگی درصورتی که با همین اپگرید ها چون سربازها محدودا خیلی کارامده!
   دوستان اسراتژی های خودتون رو همینجا بیان کنید و لطفا منو اد کنید باهم بازی کنیم!
   master MaMaD

   0
   0
  • joule گفت:

   خب بالاخره فرصت شد درباره بازی توضیح بدم! با تشکر از دوست کاراگاهمون!
   بازی سیستم مشابهی با بازی هیلو وارز یک داره، سیستم هدایت سربازان به عینه از روی اون برداشته شده
   سه نوع نیرو داریم:سرباز،ماشین،هوایی
   بازی از سیستم سنگ کاغذ قیچی پیروی میکنه،یعنی ماشین ها به سربازها غلبه دارن، نیروهای هوایی به ماشین ها و سربازها به نیروهای هوایی
   این بین بعضی از وسایل هستن که انحصاری از بین بردن یک نیرو هستن، مثلا یک نوع ماشین هست که که فقط برای از بین بردن نیروهای هوایی استفاده میشه، این نیروها قواعد سنگ کاغذ قیچی رو به هم میریزن و از اونا پیروی نمیکنن.
   کلا ۶ نوع لی*در داریم که توی بتا فقط با دوتاش سر و کار داریم کاتر و ا*ندر*س
   کاتر لی*در انسان هاست و اندرس کانوی*ننت ها، بازی در تفکیک این دو گروه از هم به خوبی عمل کرده و هیچوقت حس مشابهی در بازی با این دو لی*در ندارید و خیلی متنوعه( راحت تر بگم تفاوت این دوتا فقط ظاهری نیست!)
   هر دو لیدر کا*مندر پوینت های خاص ( و بعضی موارد مشترک) خودشون رو دارن، برای کاتر کا*مندر پوینت های ابتدایی بیشترین رو سرعت بازی شما تاثیر میزاره درصورتی که برای اندرس در قیمت موارد مصرفی در ساختمان ها( برای همینه من اندرس رو ترجیح میدم!)
   استراتژی های پیشنهادی برای deathmatch: این بازی استراتژی مبارزه دو علیه دو و پیروزی در بازی به همکاری شما با یارتان بستگی داره، اگه به تنهایی حمله کنید اصولا شکست میخورید
   استراتژی مطلوب من اینه که یکی از یارها فقط رو ساختماشین و دیگری رو هواپیما تمرکز کنه،اول از همه ماشین سازی (!) خودتونو به لول سه برسونید و تا میتونید ماشین(اونایی که برای ضد هوایین رو نه!عادی ها رو!) بسازید و یارتان همین کار رو برای هواپیما انجام بده بعد حمله کنید. چیزی که توی این بازی خیلی ها بهش توجه نمیکنن اپگرید مکان های ساخت ادوات جنگی درصورتی که با همین اپگرید ها چون سربازها محدودا خیلی کارامده!
   دوستان اسراتژی های خودتون رو همینجا بیان کنید و بدونید که بازیش با دوستانتون اصلا یک حس دیگه ای رو القا میکنه
   ای دی من
   master MaMaD

   0
   0
  • پنکه گفت:

   دسته مثه موسه شما رو نیروها که بری A رو بزنی انتخاب میشه با دابل تپ کردن نیروهای همنوع انتخاب میشن و با RB کل نیروهایی که تو صفحه هست
   میدونم باورش سخته ولی خیلی خوب برای دسته بهینه شده اگه نسخه اول رو بازی کرده باشی متوجه میشی

   0
   0
 • milad.ps4 neo گفت:

  http://share.blog.us.playstation.com/ideas/2015/05/25/persian-language-for-ps4/
  دوستان حتی اکانت نداشته باشین هم برین از سایت سونی بسازین رای بدین کار سختی نیست حتی میتونی ۵ بار هم اینکار رو انجام بدین شاید زمینه ساز نمایندگی زدن سوی هر چند غیر عملی باشه
  لطف کنین همه رای بدین با چند اکانت عربا ریختن منفی دادن

  0
  0
 • joule گفت:

  یک خبر خوب بدم که بتای بازی دوروز بهش اضافه شد!

  0
  0
 • @Shademan
  پیام هایی که برام فرستاده بودی رو تازه دیدم. فقط بگم خیلی عقـــده ای و ترســـو هستی که سه صفحه فحـــش خــواهر و مـــادر تو پ.خ نوشتی بجای اینکه رو در رو مشکلت رو حل و فصل کنی.

  0
  0
 • maximus1370 گفت:

  خوشم میاد بحث کنسولا که میشه همه باهم دعوا دارن ولی تو بحث بازیها هر چند انحصاری همه متحدن! ROTFL

  0
  0
 • ATAR گفت:

  برای اضافه شدن زبان پارسی به PS4 امتیاز دهید .
  http://share.blog.us.playstation.com/ideas/2015/05/25/persian-language-for-ps4/
  این رو عرب ها راه انداختن و زبان عربی اضافه شد .
  http://share.blog.us.playstation.com/ideas/2014/05/20/want-arabic-keyboard/comment-page-3/#comment-106032

  0
  0