E3 2016| مایکروسافت هنوز عناوین انحصاری معرفی‌ نشده‌ای برای ویندوز ۱۰/ایکس‌باکس وان دارد

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۹

در حین برگزاری کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3، ما شاهد معرفی عناوین گوناگونی بودیم که علاوه بر ایکس‌باکس وان، برای رایانه‌های شخصی دارای سیستم عامل ویندوز ۱۰ هم منتشر خواهند شد. این بازی‌ها فقط تعداد کمی از مجموعه عناوینی را تشکیل می‌دهند که مایکروسافت برای دو پلتفرم نامبرده در نظر دارد. برای جزئیات بیشتر با ما در دامه مطلب همراه باشید.

جف کیفلی در E3 مصاحبه‌ای با مسئول انتشار بازی‌های ساخت شده، توسط استودیوهای داخلی مایکروسافت یعنی شانون لوفتیس داشته است. این فرد مدعی است که عناوین انحصاری بیشتری برای هر دو پلتفرم در دست ساخت هستند که هنوز معرفی نشده‌اند.  لوفتیس می‌گوید:

ما در حال حاضر فکر می‌کنم مشغول ساخت ۱۴ بازی بازی هستیم. ما در رابطه با ۴ عدد از آنها در کنفرانس صحبت کردیم که شامل Killer Instinct ،Scalebound ،State of Decay 2 و ReCore می‌شوند. Crackdown 3 را هم داریم که تاخیر خورده است و در سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود. همچنین یک سری عنوان دیگر نیز وجود دارند که هنوز آنقدر آماده نیستند در رابطه با آنها صحبت کنیم.

این بازی‌های معرفی نشده به احتمال زیاد در پاییز ۲۰۱۷ منتشر خواهند شد که زمان بسیار مهمی برای مایکروسافت است زیرا ایکس‌باکس اسکورپیو نیز در سال بعد خواهد آمد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید