عناوین Marvel: Ultimate Alliance 1 و ۲ به نسل هشت می‌آیند

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵

عناوین ابرقهرمانی Marvel: Ultimate Alliance 1 و ۲ به پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌آیند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

به گذشته برگردیم، هنگامی که پلی‌استیشن ۲ و ایکس‌باکس حاکمان مطلق بازی‌های ویدئویی بودند؛ اکتویویژن و مارول با همکاری یکدیگر اقدام به ساخت یکی از بهترین سری بازی‌های بزن و بکش کرد، Marvel: Ultimate Alliance. نسخه اول بازی در سال ۲۰۰۶ و نسخه بعدی سه سال بعد از آن عرضه شد. این بازی یک عنوان زیبای دیگر در بازی‌های افسانه‌ای مارول بود و از آن انتظار موفقیت عناوین قبلی و هم‌ژانر مثل X-Men: Legends 1 و ۲ می‌رفت. هر دو نسخه این بازی، به بازی‌باز اجازه ساخت تیمی تا چهار شخصیت می‌دادند و در بازی ۲۵ شخصیت وجود داشت که امکان ساخت تیم‌های مختلف را فراهم می‌کردند (صرف‌نظر از محتوای‌ الحاقی ایکس‌باکس که هشت شخصیت کارتونی قابل‌بازی را که شامل دشمنان و قهرمانان می‌شد را به بازی اضافه می‌کرد) که این موارد، به بازی ارزش دوباره‌ بازی‌کردن می‌دادند.

به‌تازگی یک وبسایت تایوانی هردو عنوان را برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان لیست کرده است. متاسفانه زبان‌ این وبسایت انگلیسی نیست. همچنین تاریخ عرضه برای این دو عنوان مشخص نشده است ولی درکل، می‌توان به تجربه این عناوین قدیمی در کنسول‌های نسل امید داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید