Inner Chains در سه‌ ماه پایانی سال میلادی جاری عرضه خواهد شد

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۵

عنوان Inner Chains یکی از آن عناوینی است که بودجه و سرمایه لازم برای ساختش را از طریق کیک‌ استارتر تامین کرده است. هدف و سقف بودجه در این وبسایت برای این بازی، ۱۰ هزار دلار تعیین شده بود. طی یک‌ هفته، سازندگان به بودجه مورد نیاز رسیدند و حتی تا پایان مدت زمان جمع‌آوری پول، به دوبرابر هدف خود دست یافتند. حال زمان انتشار این عنوان سه ماه پایانی سال میلادی جاری تعیین شده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

هنگامی که زمان عرضه و خودنمایی این عنوان فرا رسید، توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند تا در زمان بیشتر،‌ بازی را وسیع تر و محتوایش را بیشتر کنند و انتشار بازی را به تاخیر بیندازند.

توماش اشتراکوفسکی، مدیر عامل استودیو توسعه‌دهنده بازی یعنی Telepaths Tree گفت:

ما ساعات زیادی را مشغول تفکر بودیم که چکار باید بکنیم. از طرفی، ما نمی‌خواستیم کسانی را که در کیک‌استارتر به ما کمک کردند و به ما اعتماد کردند را ناامید کنیم. از طرفی دیگر، ما تقریبا دو برابر چیزی که [در کیک‌استارتر] درخواست کرده بودیم، دریافت کردیم و تقریبا به هدف دوم خود رسیدیم. این موفقیت به‌وضوح به ما نشان داد، کسانی که منتظر Inner Chains هستند، عنوانی پیچیده‌تر، خاص‌تر و تجربه چالش‌برانگیزتر می‌خواهند. این دلیل عقب‌انداختن تاریخ انتشار توسط ماست. ما این تصمیم را به گونه‌ای گرفتیم که قادر هستیم تمام محتوای اضافه‌ای که قولش را داده بودیم به کاربران تقدیم کنیم. به همین جهت، برای عرض تشکر به سرمایه‌گذاران، حامیان، طرفداران و افراد حاضر در انجمن‌ها، باید مشتاقانه اعلام کنم ما در حال افزودن دو دشمن جدید (یکی انسان گونه و دیگری حیوان گونه)، ۳ گیاه مرگبار دیگر که باید مواظبشان باشید و یک پایان کاملا جدید به بازی هستیم. همجنین ما درحال کار بر روی بهبودهای گیمپلی بازی در جهت سلاح‌هایی که در اختیار شماست و روش‌های ارتقای انبار مهماتتان هستیم. ما امید داریم با داشتن زمان بیشتر برای توسعه بازی، یک عنوان بسیار خاص را ارائه دهیم؛ چیزی که از ابتدای کار به آن می‌اندیشیدیم.

علاوه بر محتوای جدید، بازی بر «روش‌های جدید برای تعامل بین اسلحه‌ها، کاربران و محیط‌ها»، جهان بیومکانیکی، پشتیبانی از واقعیت مجازی، محیط‌های غیرمعمول و داستان خاص و عناصر ظریف و هیجان‌انگیزش توجه ویژه دارد.

هنگام انتشار، بازی در شبکه استیم در دسترس خواهد بود. همچنین تریلری از بازی منتشر شده است که شما را دعوت به تماشای آن می‌نمایم:

دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید