باندای نامکو نسخه‌ی کلکسیونی Tekken 7 را در نظر دارد

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۳

حال که باندای نامکو Tekken 7 را برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت تایید کرده، طرفداران به فکر تایید نسخه‌ی کلکسیونی بازی هستند و ظاهرا، باندای نامکو هم به انجام این کار علاقه داشته و آن را در نظر گرفته است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

یکی از طرفداران Tekken 7 در توئیتر، از تهیه‌کننده‌ی این عنوان یعنی کاتسوهیرو هاردا، راجع به وجود نسخه‌ی کلکسیونی بازی سوال کرده است. او همچنین یکی از مجسمه‌های هیهاچی، جین و کازویا را به‌طور خاص در نظر گرفته و خواستار آن بود.

هاردا هم در پاسخ به این طرفدار گفته است که تیم آن‌ها، نسخه‌ی کلکسیونی را در نظر دارد. برای مجسمه‌ی نسخه‌ی کلکسیونی، یکی از شخصیت‌هایی که این طرفدار خواستار آن بوده، واقعا مناسب هستند. اعلام شده که Tekken 7، آخرین قسمت از حماسه و داستان «میشیما» خواهد بود و ممکن است که در نسخه‌های بعدی Tekken، میشیما حضور نداشته و داستان بازی مرتبط با آن نباشد.

بندای نمکو در انتشار Tekken 7 صبور بوده و به‌جای ارائه‌ی یک بازی ناقص، صبر کرده تا بخش داستانی بازی کامل شود و تا موقع انتشار، شاهد بیش از ۲۰ شخصیت در این بازی باشیم.

Tekken 7 در اوایل ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. این نسخه دارای داستانی قوی و محتویاتی مانند Fated Retribution خواهد بود. Fated Retribution شخصیت آکوما را به بازی اضافه خواهد کرد که با گیم‌پلی بازی مخلوط شده و سبب ایجاد تعادل با ترفندهای سیستم مبارزه می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید