God of War فاقد بخش چندنفره خواهد بود

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰

سانتامونیکا در کنفرانس سونی در E3 2016 سرانجام از نسخه جدید God of War برای پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد. این استودیو گیم‌پلی خیره‌ کننده‌ای هم از بازی به نمایش گذاشت که کریتوس و پسر او را نشان می‌داد.

در تریلر همچنین مکانیک‌های نقش‌آفرینی هم قابل توجه بود. وقایع God of War در سال‌های زیادی پس از اتفاقات نسخه سوم روی می‌دهد و در اساطیر اسکاندیناوی جریان خواهد داشت.

کوری بارلوگ، کارگردان نسخه جدید God of War، در مصاحبه اخیر خود با سایت اسپانیایی Level Up، اعلام کرد بازی دارای محتوایی نظیر بخش چندنفره نخواهد بود. سری God of War همیشه برروی ارائه بخش داستانی دیدنی و جذاب تمرکز کرده است. سانتامونیکا بخش چندنفره‌ای را در نسخه قبلی بازی یعنی God of War: Ascension قرار داد اما چندان هم مورد رضایت منتقدان و طرفداران این فرانچایز قرار نگرفت و نتوانست مانند بخش داستانی بازی جالب از کار در آید.

تایید نبود بخش چندنفره در نسخه جدید God of War توسط بارلوگ نمی‌تواند باعث ناراحتی طرفداران شود چراکه در حال حاضر اطمینان حاصل شد که تیم سازنده تمام منابع و تلاش‌های خود را برای ارائه یک بخش داستانی خوب نگه داشته است.

God of War در تاریخ نامشخصی به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات بسیار زیاد و چندین تصویر از بازی را در این بخش مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید