E3 2016 | تیم سازنده‌ی Xenoblade به نینتندو برای ساخت The Legend of Zelda: Breath of the Wild کمک می‌کند

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹

در E3 2016، اطلاعات زیادی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild به نمایش گذاشته شد. به تازگی هم میاتومو اعلام کرده که تیم مونولث، سازنده‌ی Xenoblade به آن‌ها برای ساخت این عنوان کمک می‌کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

به لطف E3 2016، جزئیات زیادی از The Legend of Zelda: Breath of the Wild آموختیم و دریافتیم که بدون اتمام داستان بازی، می‌توان کل بازی را به پایان رساند و بستگی به نحوه‌ی بازی‌کردن ما دارد. همچنین فهمیدیم که چرا در این نسخه، شاهد شخصیت زن قابل بازی نیستیم. اکنون، خالق این سری، شیگارو میاموتو به وب‌سایت گیم‌اینفورمر گفته که تیم سازنده‌ی Xenoblade، یعنی مونولث به نینتندو برای ساخت این عنوان کمک می‌کند.

میاتومو گفته است:

بله، آن‌ها درگیر این نسخه‌ی Zelda هستند. افرادی از توکیو و کیوتو، با هم در حال کار بر روی این بازی هستند. یک تیم با بیش از ۱۰۰ نفر ( مونولث سافت ) به این پروژه کمک می‌کنند و واقعا مفید واقع شده‌اند.

گیم‌اینفورمر هچنین ذکر کرده که تیم مونلث قبلا برای ساخته نسخه‌ای دیگر از سری The Legend of Zelda به نینتندو کمک کرده که آن نسخه‌ی Skyward Sword در سال ۲۰۱۱ است.

میاتومو اعلام نکرده که مونولث، در چه زمینه‌ی خاصی به آن‌ها کمک می‌کند؛ اما با توجه به سابقه‌ی این تیم در ساخت عناوین جهان باز بزرگ، تصور اینکه آن‌ها مفید باشند، زیاد سخت نیست. The Legend of Zelda: Breath of the Wild در ۲۰۱۷ برای Wii U و نینتندو ان‌ایکس منتشر خواهد شد.

آخرین عنوان مونولث سافت، Xenoblade Chronicles X در نقد گیم‌اسپات از این عنوان، نمره‌ی ۸ از ۱۰ را دریافت کرد. منتقد آن، پیتر برون هم در مورد بازی گفته بود:

این بازی یک ماجراجویی بزرگ است که شما را برای اکتشاف و مبارزه در بازی، سیر می‌کند؛ اما به دلیل اینکه نبرد از نیمه‌ی دوم بازی آغاز می‌شود، تجربه‌ی بازی برای بازیکنان خاصی اختصاص داده شده که صبر و انرژی برای کشف گنجینه­‌ها و کاوش در بازی را دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید