E3 2016| تجربه Detroit: Become Human بین ۸ تا ۱۰ ساعت با ارزش تکرار بالا به پایان می‌رسد

۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵

دیوید کیج پس از نمایش Detroit: Become Human در حین کفرانس E3 2016 شرکت سونی، حال آماده است که جزئیات بیشتری را از بازی خود ارائه کند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

سایت IGN در جریان برگزاری نمایشگاه E3 2016، مصاحبه‌ای با دیوید کیج داشته است؛ مردی که نویسندگی Detroit: Become Human را بر عهده دارد و قبلا هم بر روی بازی‌های Heavy Rain و Beyond: Two Souls کار کرده بود.

کیج در رابطه با مدت زمان لازم برای به پایان رساندن بازی نامبرده گفته است که انجام این کار، بین ۸ تا ۱۰ ساعت زمان می‌برد. این میزان درست مانند بازی‌های قبلی استودیو کوانتیک دریم است با این فرق که کیج در ادامه می‌گوید، ارزش تکرار بسیار بالا می‌باشد.

دیوید کیج می‌گوید که بهتر است ابتدا یکبار بازیکنان Detroit: Become Human را تا آخر رفته و عواقب تصمیمات خودشان را قبول کنند. سپس دوباره بازی را تکرار کرده و اینبار شاهد خروجی متفاوتی باشند.

این بازی بیش از هر عنوان دیگری که برای آن کار کرده ایم یک دست‌تر است. ما فقط خواستار این بودیم که در تمامی زمینه‌ها از جمله داستان سرایی چند‌شاخه‌ای، جلوه‌های بصری و همه چیز پیشرفت کنیم.

در رابطه با نتیجه اتفاقات، اگر قسمت اول بازی را مثال بزنیم، دارای ۶ خروجی مختلف است که هر یک تاثیرات خودشان را دارند.

کیج در ادامه پیرامون مرگ شخصیت‌ها صحبت کرده و می‌گوید که هیچ گونه پایان بازی (game over) وجود ندارد. اگر فردی بمیرد، دیگر کار تمام است.

Detroit: Become Human به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ قرار منتشر ‌می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید