Resident Evil 7 – برای اولین در تاریخ این سری، نویسنده یک فرد غربی است

۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱

بازی Resident Evil 7 نسبت به آخرین عناوینی که از Resident Evil که تجربه کرده‌اید، کاملا متفاوت است؛ حداقل تا به این جا با توجه به توضیحات که اینطور به نظر می‌رسد. تغییرات حتی تا نویسنده جدید هم رفته‌اند و برای اولین بار در سری Resident Evil، یک فرد غربی مسئولیت داستان نویسی را بر عهده دارد که البته سابقه خوبی هم دارد. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نویسنده بازی Resident Evil 7، ریچارد پرسی است که در گذشته نویسندگی بازی جذاب Spec-Ops: The Line را بر عهده داشت.

پرسی که بر روی بازی‌های  F.E.A.R هم کار کرده است، اولین نویسنده غربی می‌باشد که بروی یک بازی اصلی در Resident Evil کار خواهد کرد. او در سایت توئیتر گفته است که “سفری طولانی را تجربه کرده و خوشحال است که در این عنوان سهمی داشته”.

خیلی جالب خواهد بود که ببینیم پرسی چگونه داستانی را نوشته است.

وقایع داستانی بازی Resident Evil 7 در کشور آمریکا و عصری مدرن دنبال می‌‌شود که بعد از اتفاقات Resident Evil 6 است. با تغییر زاویه دوربین به اول شخص، کپکام قصد دارد که بازیبازان وحشت را مستقیما تجربه کنند. بازی Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

کاربران سرویس پلی‌استیشن پلاس در حال حاضر می‌توانند زودتر از هر پلتفرم دیگری، دمو این بازی را که تحت عنوان Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour منتشر شده دانلود وتجربه کنید. این دمو به دیگر نسخه‌ها نیز خواهد آمد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید